All Digital Week 2021. Анкета глядача
Що таке Європейський тиждень цифрової грамотності?
Це щорічний захід, покликаний надихнути та навчити людей цифрових навичок. Він проводиться у коворкінгах, громадських центрах, школах, бібліотеках та інших місцях освіти по всій Європі. За 2010-2020 роки участь у Європейському тижні цифрової грамотності взяли понад 1 300 000 громадян.

Навіщо вам заповнювати цю анкету?
Щоб не пропустити жодний із заходів, які планує Мінцифра з партнерами. Отримуйте дайджести та детальні програми подій, які можна відвідати протягом тижня.

Коли?
22-28 березня 2021 року

Що планує Мінцифра в Україні?
Мінцифра об'єднує представників держави, бізнесу та громадян у рамках ініціативи й формує широке коло партнерів, щоб ініціатива стала помітною. Ми проводимо масштабну комунікаційну та освітню кампанію з цифрової грамотності в рамках національного проєкту Дія.Цифрова освіта.

Кожен може долучитися до кампанії. Ви можете взяти участь у різний спосіб — як партнер, організатор власного заходу та, звичайно, як учасник.


Персональні дані, які ви залишаєте у цій формі, обробляються Мінцифри лише в цілях зворотнього зв’язку, передача персональних даних третім особам не здійснюється.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище *
Ім'я *
Організація, яку ви представляєте *
E-mail *
Телефон
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ministry of digital transformation. Report Abuse