Zoom na wolontariat- szkolenie podstawowe online dla wolontariuszy
Regionalne Centrum Wolontariatu Centerko serdecznie zaprasza na szkolenie wstępne. Do udziału zachęcamy wszystkie osoby początkujące, które pragną pomagać innym i rozpoczynają swoją przygodę z wolontariatem, a także społeczników już działających w różnych organizacjach, którzy chcieliby uporządkować swoją wiedzę.

Czeka Was też niespodzianka :) Na szkoleniu odwiedzi nas fotograf Jacek Orzeł z Bochni, który podzieli się swoim doświadczeniem wolontariatu w kulturze oraz opowie jak działania społeczne mogą pomóc w rozwoju kariery.

Poruszymy następujące tematy:
- kto może być wolontariuszem,
- gdzie i jak można pomagać,
- odpowiedzialność wolontariusza,
- wolontariat a public relations,
- udzielanie się społecznie a korzyści dla freelancera i osób szukających pracy,
- możliwości rozwoju artystycznego poprzez angaż społeczny.

Szkolenie poprowadzą:
Aleksandra Łuczak- koordynatorka wolontariatu, trenerka szkoleń, animatorka
Jacek Orzeł- fotograf, artysta wizualny, wolontariusz: orzeljacek.com

Termin: 5 maja godz. 17.00- 20.00

Szkolenie jest bezpłatne. Będzie miało charakter otwartej dyskusji z elementami warsztatowymi, ćwiczeniami, pracą w grupach, pracą indywidualną. Spotykamy się na platformie zoom. Uczestnicy otrzymają link na maila. Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

UWAGA! Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest rejestracja na platformie Korpus Solidarności: https://www.korpussolidarnosci.gov.pl/uzytkownicy/register.html 
W przypadku problemów z logowaniem prosimy o maila na adres ola@centerko.org

Zapraszamy :)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
IMIĘ I NAZWISKO *
ADRES E-MAIL *
NUMER TELEFONU *
MAM ZAŁOŻONY PROFIL WOLONTARIUSZA W KORPUSIE SOLIDARNOŚCI *
Informujemy, że administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Regionalne Centrum Wolontariatu "Centerko" z siedzibą w Łodzi (90-408), przy ul. Próchnika 7 ("Administrator"). Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia do współpracy z Administratorem oraz umożliwienia udziału w dalszych działaniach koordynowanych przez Administratora. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Szkolenie podstawowe przygotowujące wolontariuszy do udziału w Korpusie Solidarności pn. „Zoom na wolontariat” dofinansowane jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy