Rejestracja Lunch Biznesowy
Już 13 października o godzinie 13:00 odbędzie się wyczekiwany przez Was wszystkich Lunch Biznesowy!!

Koszt biletu:

20 zł dla klientów korzystających z usług Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz członków Żorskiej Izby Gospodarczej
50 zł dla pozostałej części uczestników

Prelegenci:

Bartosz Tyrna - Prezes Zarządu SWIG DELTA PARTNER, 20 letnie doświadczenie w doradzaniu firmom i podmiotom sektora publicznego w pozyskiwaniu środków UE, EOG i innych. Bogate doświadczenie w tworzeniu, ale też realizacji i rozliczaniu projektów inwestycyjnych, doradczych i B+R.

Katarzyna Saluk - Studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, aplikacja komornicza w Izbie Komorniczej w Katowicach, obsługa spółek, ukończone Studia Podyplomowe w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej na kierunku Rachunkowość i Uniwersytecie Śląskim na kierunku Zamówienia Publiczne i Partnerstwo Publiczne Prywatne.

Joanna Moćko-Łazarewicz - Program Coordinator - Silesia Connect, VENTURE CAFÉ WARSAW FOUNDATION

Program:

13:00 - 13:10 powitanie gości
13:10 - 13:40 Nowa perspektywa 2021-27. Finansowanie rozwoju firm.
13:40 -14:10 Założenia "Polskiego Ładu" i ich wpływ na portfel przedsiębiorcy
14:10 - 14:20 Silesia Connect
14: 20 - 15:00 Dyskusja
15:00 - 15:30 Networking

Lunch biznesowy odbędzie się w Restauracja Arkadia przy ul. Kolejowej 15 w Żorach (wjazd od ul. Nad Rudą).

Uwaga!! Liczba miejsc ograniczona!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i Nazwisko *
numer NIP *
Nazwa firmy *
Rodzaj działalności
Miejscowość *
Adres e-mail *
Ilość biletów *
Rodzaj biletu *
Przetwarzanie danych:
Informujemy, że podane przez Pana/Panią dane osobowe są przetwarzane przez Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości S.A.
z siedzibą w 44-240 Żory przy ul. Dworcowa 8 oraz Żorską Izbę Gospodarczą z siedzibą w 44-240 Żory na os. Sikorskiego 52(administratorzy danych lub Organizacje (administrator danych lub Organizacja) w celu informowania o organizowanej konferencji w ramach Lunchu Biznesowego oraz w ramach utrzymywania stałego kontaktu z naszą Organizacjami w związku z ich celami statutowymi, w szczególności poprzez informowanie o organizowanych wydarzeniach i możliwościach wspierania działalności Organizacji; przetwarzanie Pana/Pani danych w wyżej wskazanych celach uzasadnione jest prawnie usprawiedliwionymi interesami realizowanymi przez administratora zgodnie z art. 6 ust.1 lit. f RODO.

Podanie przez Pana/Panią danych jest dobrowolne, niemniej bez ich wskazania nie będzie możliwe poinformowanie o organizowanym przez nas wydarzeniach, w tym Lunchu Biznesowego, a także informowanie o realizacji celów statutowych Organizacji.

Informujemy, że przysługuje Pana/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Do Państwa danych osobowych mogą mieć również dostęp podmioty świadczące na rzecz Organizacji usługi, w szczególności hostingowe, informatyczne, drukarskie, wysyłkowe, płatnicze. prawnicze, księgowe, kadrowe. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego, tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy. Jednak nastąpi to wyłącznie jedynie w zakresie na jaki będzie pozwalać prawo, w szczególności na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni poziom ochrony lub standardowych klauzul umownych UE. W każdym wypadku Organizacja zapewnia możliwość uzyskania dalszych informacji i otrzymania kopii odpowiednich zabezpieczeń. Podane dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Jednak decyzje dotyczące indywidualnej osoby, związane z tym przetwarzaniem nie będą zautomatyzowane.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez nas bezterminowo. W każdej chwili przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. W takim przypadku dane podane przez Pana/Panią w niniejszym formularzu zostaną usunięte niezwłocznie po upływie okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń przewidzianego w przepisach prawa.

W razie jakichkolwiek żądań, pytań lub wątpliwości co do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych prosimy o kontakt:
- z wyznaczonym przez Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości S.A. Inspektorem Ochrony Danych pisząc na adres siedziby Organizacji: ul. Dworcowa 8 , 44-240 Żory z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych” lub na adres poczty elektronicznej e.kubicka@arpsa.pl,
- z biurem Żorskiej Izby Gospodarczej pisząc na adres siedziby Organizacji: os. Sikorskiego 52, 44-240 Żory z dopiskiem „Ochrona Danych Osobowych” lub na adres poczty elektronicznej biuro@zorig.zory.pl. Żorska Izba Gospodarcza nie wyznaczyła Inspektora Danych Osobowych.

Przetwarzanie danych osobowych *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy