Zgłoszenie larpa
W tym formularzu można zgłaszać larpy na drugi Konline (05-07.03.2020).

Pytania kierujcie na adres program@konwent.online lub bezpośrednio do koordynatorki bloku larpowego a.urbanska@ava.waw.pl
Email address *
Imię i nazwisko *
Nick do Discorda *
Telefon
Telefon bardzo ułatwi nam kontakt w przypadku koordynowania zmian.
Prowadzący *
Co mamy wpisać w tabelce? (może być kilka osób, mogą być same ksywki)
Organizacja
Czy reprezentujesz jakiś konwent, stowarzyszenie, inną grupę formalną lub nieformalną? Jeśli chcesz, wypełnij to pole, a umieścimy informację na ten temat na stronie.
Tytuł *
Autor larpa
Opis *
Jak larp ma być opisany na stronie.
O czym jest ta gra? *
O czym jest ten larp, jakiego doświadczenia dostarcza uczestnikom? (Nie chodzi o historię, którą opowiada, czy o świat, w którym jest osadzony, ale o to, czym będą się zajmować gracze – jeśli masz design doca, po prostu podaj linka).
Design doc lub scenariusz gry dla graczy
Jeśli larp ma design doca, podaj tutaj linka do niego. Jeśli nie, to postaraj się proszę wypełnić coś w rubryce powyżej.
Czas trwania *
Jakie godziny Ci odpowiadają? *
Required
Liczba graczy (minimum-maksimum) *
Ograniczenia wiekowe
Clear selection
Wymagania co do przygotowania uczestników
Czy potrzeba specjalnych rekwizytów, stroju, urządzeń (np. kamerki internetowej) albo zapoznania się z dodatkowymi materiałami?
Gdzie będzie odbywać się gra
Jeżeli chcesz skorzystać z naszego Discorda zostaw to pole puste
Aplikacje do zainstalowania przez uczestników
Jakie aplikacje są potrzebne do zagrania w larpa?
Inne informacje dla uczestników
Inne informacje dla organizatorów
Jeśli jest coś innego, co musisz nam przekazać, wpisz to tutaj.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Dane administratora danych osobowych: Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki AVANGARDA, ul. Polna 46D/13, 00-644 Warszawa, KRS 0000272294avangarda@ava.waw.p l Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: iod@ava.waw.pl Pytamy o Twoje dane w celu możliwości kontaktowania się z Tobą w przed konwentem oraz w trakcie w celu ułożenia siatki programu i kontaktu bezpośrednio na wydarzeniu.
Required
Zapisz się na newsletter
Czy chcesz w przyszłości otrzymywać powiadomienia o naszych imprezach i wydarzeniach? Potrzebujemy do tego Twojego adresu e-mail. Zaznaczenie pola oznacza zaakceptowanie poniższego oświadczenia.
Zgoda przyszła
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" (ul. Polna 46D/13, 00-644 Warszawa) w przyszłości. Wiem, że przysługuje mi prawo do wglądu i żądania poprawienia danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe mogą zostać wykorzystane do nawiązania kontaktu przez Stowarzyszenie "Avangarda" podczas organizacji innych imprez. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Dane nie będą udostępniane odbiorcom. W każdym momencie przysługuje mi prawo do wycofania tej zgody.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Stowarzyszenie Avangarda. Report Abuse