spokojný klient

... alebo komunikácia a spolupráca s klientom, s cieľom spokojnosti oboch strán.

workshop, ktorý sme pripravili pre tých, ktorí vo svojej práci denne robíte s klientmi alebo zákazníkmi.
Zbierame skúsenosti v roli tréneriek, konzultantiek a aj klientiek v oblasti maloobchodu, služieb, v zdravotníctve, školstve, priemysle a vyskladali sme niekoľko nástrojov, ktoré podporujú spokojnosť klientov a ich ochotu sa vracať na tieto miesta.

V našej práci vychádzame z princípov nenásilnej komunikácie. Jazyk potrieb, priamu komunikáciu a formulovanie požiadaviek a dohôd využívame pre lepšie porozumenie sebe a efektívnu komunikáciu s druhými. Podelíme sa s vami o veci, ktoré fungujú nám a aj o to, ako ich môžete využiť vo svojej práci, tak aby ste prejavili porozumenie klientom a poskytli im takú starostlivosť aká im vyhovuje. Jedným z našich cieľov je prispieť aj k spokojnosti klientov vo verejnej sfére.

Môžete pre seba a svoju prax v kontakte s klientom získať :
- tipy ako sa inak pozerať na to, čo si pýtajú a chcú klienti - čo je pre nich dôležité a ako im to môžete v kontakte (osobnom alebo telefonickom) dať
- inšpirácie ako ľahšie porozumieť klientom, aj keď robia veci inak, ako by sa vám páčilo
- nápady ako môžete posilniť dohody s klientmi a ako predchádzať nedorozumeniam
- tipy ako získať ochotu klientov vám porozumieť a ako hovoriť, aby klient porozumel
- alternatívy na to, ako sa pripraviť a reagovať na sťažnosti a nespokojnosť klientov tak, aby sa klient cítil prijatý a vypočutý

... môžete nám dať vedieť, že máte záujem o takýto workshop. My vám pošleme informáciu o tom, kedy, ako a kde ho budeme realizovať.
    This is a required question
    This is a required question
    This is a required question