טופס הרשמה קורס מיינדפולנס בטבע - MBSR
אנא מלא-י את הפרטים הבאים
שם מלא *
Your answer
מספר טלפון נייד *
Your answer
דואר אלקטרוני *
Your answer
מגורים *
Your answer
עיסוק והכשרה *
Your answer
אנא פרט האם ואיזה רקע יש לך בתרגול של מדיטציה/ מיינדפולנס? *
Your answer
האם אתה סובל מבעיות גופניות המגבילות את יכולת התנועה?
Your answer
מדוע נרשמת לקורס? מהם ציפיותך?
Your answer
חוזה קורס והצהרת משתתפ\ת
ידוע לי כי השתתפותי בקורס נעשית מרצוני החופשי והיא באחריותי. אני לוקח/ת אחריות על גופי, רגשותיי ורוחי. אני מודע/ת לגבולותיי ומגבלותיי ויודע/ת להיות נאמנ/ה לעצמי. אני מתחייב/ת לשמור על סודיות מוחלטת בנוגע לפרטים אישיים שייחשפו על ידי המשתתפים\ות בקורס.

הצהרה בריאותית: ידוע לי כי במידה ואני סובל/ת מבעיה בריאותית כלשהיא (כגון סכרת, מחלת לב, לחץ דם, אפילפסיה ועוד) השתתפותי מותנית בלקיחת אחריות על גופי ובריאותי בכל רגע במהלך המפגשים ובידוע המנחים בבעיה. ידוע לי כי במידה ואני נוטל/ת תרופות פסיכיאטריות כלשהן או שנטלתי כאלה בששה חודשים האחרונים עלי ליידע את המנחה ולהיוועץ עמו בנוגע להשתתפות. ידוע לי כי במידה ואני צורכ/ת סמים (כגון: אקסטזי, הרואין, קוקאין, סמי הזיה או כל חומר משכר אחר) אינני יכול/ה להשתתף במפגשים. ידוע לי כי במידה ואני סובל/ת ממחלות בריאותיות נפשיות פעילות ואקוטיות כגון התקפי פאניקה, מאניה דיפרסיה, סכיזופרניה וכו' אינני יכול/ה להשתתף במפגשים. ידוע לי כי יתכנו שינויים בתאריכים ובצוות ההנחיה.

המפגשים ייערכו בכל מזג אויר למעט מקרים חריגים בהם מפגש יתקיים בתוך חדר או יידחה לשבוע מאוחר יותר.

ידוע לי כי דמי ההרשמה ששילמתי ע"ס 200 ש"ח לא יוחזרו בשום מקרה והם אינם מהווים חלק מעלות הקורס 1900 ש"ח. כמו כן אני מצהיר בזאת שגם אם אתקל בקושי הסתגלותי כזה או אחר בתחילתו של הקורס, אני מתחייב להישאר לפחות עד למפגש השני לפני שאחליט סופית בנוגע להמשך השתתפותי. כמו כן ידוע לי כי פרישה מן הקורס בתחילתו תחייב אותי בתשלום על כל המפגשים שהיו עד מועד הפרישה בתוספת שני מפגשים. במקרה של פרישה לאחר מחצית הקורס לא יוחזרו דמי הלימוד.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Teva Mahut. Report Abuse