Zlot Niepołomicki
Szanowna Zlotowiczko!
Szanowny Zlotowiczu!

Na wiele sposobów informowaliśmy, że w założeniach całego przedsięwzięcia jest pewna doza nieprzewidywalności. Staramy się ją nieco ograniczyć... Jednym z ważnych pytań, jakie sobie zadajemy, jest to, kto, skąd i z czym planuje się pojawić? Nie prowadzimy formalnie rejestracji, ale byłoby nam miło, gdybyśmy wiedzieli, kogo możemy się spodziewać. To istotna informacja, która pomoże nam odpowiedzieć na bardzo ważne organizacyjne pytania, np. ile rogalików kupić na śniadanie albo ile krzeseł zorganizować. Możliwie jak najszybciej poinformujcie nas o Waszych zamiarach dotarcia do Niepołomic, korzystając z poniższego formularza. Jeśli wiecie, że wybierają się z Wami także inne osoby, prosimy, prześlijcie im ten formularz.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jak się nazywasz? *
W których dniach weźmiesz udział? *
Required
Daj poznać się bliżej wpisując nazwę swojej organizacji / instytucji  (opcjonalnie)
Z jakiej miejscowości pochodzisz?
Czy chcesz skorzystać ze zorganizowanego noclegu w szkole lub na polu namiotowym?
Przypominamy, że co do zasady każdy stara się na własną rękę zorganizować sobie nocleg. Na stronach Zlotu jest kilka wskazówek dotyczących okolicznych miejsc hotelowych itp.  Ci, którzy chcą z nich skorzystać powinni zrobić to bez zwłoki.  Nie wszyscy jednak będą mogli (lub chcieli)  skorzystać z hoteli, dlatego poprosiliśmy lokalną Szkołę Podstawową, a także harcerzy o użyczenie przestrzeni na noclegi. Do dyspozycji w szkole mamy salę gimnastyczną i kilka mniejszych sal lekcyjnych oraz teren przy harcówce, na którym można rozstawić namioty. Musisz jednak przyjechać z własnym sprzętem tj. karimata, śpiwór,  namiot.  Zgłoszenia noclegu w szkole lub na polu namiotowym przyjmujemy do 13 czerwca lub do wyczerpania dostępnych miejsc. Potwierdzenie rezerwacji miejsca wyślemy na podany w formularzu adres  mailowy.
Czy będziesz z dzieckiem?
Rodzicom przyjeżdżającym z dziećmi zapewnimy wydzieloną przestrzeń, gdzie dzieci pod ich opieką będę mogły spędzić czas. W wybranych godzinach wolontariusze przygotują gry i zabawy dla najmłodszych. Podaj wiek Twojego dziecka / dzieci.
Czy chcesz zaproponować (i poprowadzić)  jakąś rozmowę w ramach tzw. Przestrzeni Otwartej (Open Space)?
Do wystąpienia w ramach Open Space możesz zgłosić się teraz lub w trakcie Zlotu.  Na początku sesji, prezentowane są propozycje tematów (na ogół jest ich sporo). Uczestnicy sami wybierają, w których rozmowach i jak długo  chcą brać udział - głosują nogami :) Jeśli zgłosisz temat teraz będziemy mogli umieścić tę informację na stronie Zlotu. Jeśli jesteś zainteresowany wystąpieniem (poprowadzeniem dyskusji), wpisz poniżej proponowany temat, krótki opis oraz przewidywaną długość spotkania (45min, 1,5h). Planujemy dwa bloki Open Space po 1,5h (łącznie 3h) w poniedziałek i we wtorek.  
Inne uwagi, propozycje lub pytania, jakie chciałbyś / chciałabyś skierować do nas.
Zgoda na użycie danych
Informacja o użyciu danych
Administratorem danych osobowych jest Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Strzeleckiej 3. Odbiorcą danych mogą być osoby zajmujące się obsługą informatyczną administratora.
Celem przetwarzania danych jest organizacja projektu Zlot Niepołomicki – Obywatelskie Dni Skupienia lub informowanie o innych organizowanych przez nas wydarzeniach.
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzani danych jest Twoja zgoda. Masz prawo do odwołania jej w każdym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas organizacji projektu albo do czasu odwołania zgody.
Masz prawo do żądania od administratora dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem ofop@ofop.eu.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy