„Idėjų greitintuvo akademija“
Gimnaziste, ypatingas pasiūlymas Tau! „Idėjų greitintuvo akademija“ grįžta! Jei esi 10–12 klasių moksleivis iš Šiaulių, Telšių, Plungės ar Joniškio miestų, rugpjūčio 9–15 dienomis kviečiame tave dalyvauti „Idėjų greitintuvo kūrybiškumo akademijoje“, kurioje klausysiesi intriguojančių lektorių paskaitų, dalyvausi kūrybinėse dirbtuvėse ir edukacijose, žaisi komandinius žaidimus, kursi ir realizuosi savo idėjas, spręsi problemas ir, žinoma, susipažinsi su šauniais bendraamžiais! Dalyvavimas yra NEMOKAMAS – apgyvendinimo, maitinimo ir programos išlaidos dalyviams yra padengiamos 100 % :) Veiksmo vieta – Šiaulių apskritis (tikslus adresas bus skelbiamas atrinktiems dalyviams).
Jeigu susidomėjai ir svajoji apie nepamirštamą šios vasaros nuotykį – nieko nelaukdamas pildyk registracijos formą ČIA. Vietų skaičius yra ribotas, o dalyviai atrenkami pagal užpildytas anketas, savo motyvaciją, originalumą, iškalbą. Registracija vyksta iki liepos 6 dienos (pratęsiama iki liepos 12 dienos). Susisieksime su atrinktais dalyviais.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

COVID-19 prevencija: Akademijos metu užtikrinsime visas higienos sąlygas ir laikysimės LR SAM reikalavimų dėl renginių organizavimo.
Jeigu kyla klausimų, rašykite: urte.vaseriene@gmail.com.
Vardas, pavardė? *
Miestas, kuriame gyveni? *
Tavo amžius? *
Mokymosi įstaiga, klasė? *
El. paštas? *
Telefono numeris? *
Ar galėsi dalyvauti visą numatytą akademijos laiką (rugpjūčio 9–15 d.)? *
Ar Tavo tėvai / globėjai sutinka, kad dalyvautum? *
Savais žodžiais apibūdink, kas yra idėja? Kaip manai, ką reikia daryti kilus idėjai? :) Tai labai svarbus klausimas – atsakyk išsamiai! *
Ar esi ką nors girdėjęs apie „Idėjų greitintuvo akademiją“? Jei taip – ką? *
Kaip manai, kuo skiriasi akademija nuo stovyklos? *
Ką dar turėtume apie Tave žinoti? Papasakok! *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy