Partnerstwo Kaczawskie - krótka lekcja historii dla początkujących liderów
Dzień dobry!

Na podstawie naszej historii i doświadczeń przygotowaliśmy dla Was materiały do samodzielnej nauki.

Dla Was - dla początkujących liderów, działaczy społecznych, aktywistów lokalnych. Bez względu na Wasz wiek - jeśli dopiero zaczynacie się "udzielać", pracować w grupie sąsiadów, przyjaciół czy rodziny na rzecz swojej społeczności - ten materiał jest dla Was.

W filmie "Partnerstwo Kaczawskie - historia prawdziwa" opowiedzieliśmy historię naszej lokalnej wspólnoty, którą budujemy od blisko 20 lat, pracując na rzecz regionu Krainy Wygasłych Wulkanów - Gór i Pogórza Kaczawskiego. Droga ta nie zawsze była prosta, ale udało się przetrwać do dziś, dzięki zaangażowaniu i wsparciu dużej grupy ludzi.

Chcielibyśmy, aby ta historia była dla Was inspiracją, lekcją, "studium przypadku", z którego być może wyciągniecie coś wartościowego dla siebie. Pomoże Wam ten formularz do samodzielnej pracy. Aby obejrzeć film i wypełnić arkusz samodzielnej pracy potrzebujecie około godziny. Znajdźcie więc chwilę na spokojną pracę.

Na wytrwałych na końcu czeka niespodzianka - film bonusowy - specjalnie od nas dla Was, a także zestaw przydatnych linków i dalszych materiałów, które mogą Wam posłużyć w dalszej pracy. Trzymamy za Was kciuki, abyście się nie poddawali na swojej drodze społecznych i kreatywnych działań.
Materiał szkoleniowy oraz film współfinansowano ze środków Unii Europejskiej z EFFROW, działanie M19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji realizowane przez Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie". Za treść materiału odpowiada Stowarzyszenie Kaczawskie.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie Kaczawskie. Report Abuse