Hej! Mam do Ciebie kilka pytań, związanych z ARANŻACJĄ WNĘTRZ.
Dziękuję Ci za chęć wypełnienia tej krótkiej ankiety. Zajmie Ci to tylko chwilkę, bo większość pytań jest jednokrotnego wyboru.

Już tłumaczę o co chodzi i po co ta cała ankieta. Otóż, nie mówiłam Ci jeszcze, ale od kilku tygodni piszę "PRZEWODNIK PO WNĘTRZACH". Tworzę go z myślą o osobach, które nie mogą pozwolić sobie na skorzystanie z usług architekta lub po prostu frajdę sprawia im samodzielne urządzanie.

"PRZEWODNIK PO WNĘTRZACH" to mój autorski produkt, który pomoże Ci urządzić mieszkanie. Chcę wziąć Cię za rękę i przeprowadzić przez kolejne etapy projektowania, pomijając skomplikowane nazwy, ogólniki i oderwane od rzeczywistości przykłady. Zresztą, chyba mnie znasz i wiesz jak podchodzę to wszelkich "internetowych poradników" ;)

Chciałabym jak najlepiej dopasować mój przewodnik do Twoich potrzeb, dlatego bardzo potrzebuję pomocy. Proszę, poświęć chwilkę i odpowiedz na poniższe pytania.

Iwona z Archistacji

Na jakim etapie urządzania jesteś? *
Urządzasz... *
Jak oceniasz swoje umiejętności i wiedzę, z zakresu aranżacji wnętrz? *
Wybierz zdania, które do Ciebie pasują:
Jaka forma "Przewodnika po wnętrzach", byłaby dla Ciebie najbardziej odpowiednia? *
Czy chciałabyś, abym za pomocą Przewodnika, pomogła Ci urządzić mieszkanie? *
Ile byłabyś w stanie wydać na "Przewodnik po wnętrzach", który krok po kroku, pomógłby Ci samodzielnie urządzić mieszkanie? *
Your answer
Czy jest coś, co chciałabyś mi podpowiedzieć? Może wpadłaś na jakiś pomysł, w trakcie wypełniania ankiety? Co chciałabyś, aby znalazło się w moim Przewodniku?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service