Merkuryusz Towarzystw Biznesowych
"Merkuryusz Towarzystw Biznesowych" to bezpłatny biuletyn Towarzystw Biznesowych SA. W numerze 1/2017(7) znajdą Państwo z jednej strony analizy i porady dotyczące prowadzenia biznesu (m. in. odnoszące się do tematyki programów partnerskich i metod rozwiązywania sporów gospodarczych), a z drugiej strony subtelne rozważania z pogranicza filozofii, psychologii i biznesu (przemyślenia Marka Bernaciaka na temat hojności i ciekawe refleksje Piotra Michalaka, który zderza mentalność europejską z mentalnością japońską).

W numerze ponadto ciekawy artykuł Pawła Rowickiego, doświadczonego biznesmena, który opowiada o upadkach i wzlotach swojej firmy na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat, a także dwa ciekawe wywiady i... to jeszcze nie wszystko!

Zapraszamy do składania zamówień na siódmy numer Merkuryusza. Pierwszych sto osób, które zamówi pojedynczy numer gazety otrzyma przesyłkę gratis!

Dane do zamówienia
Poniżej mogą Państwo bezpłatnie zamówić siódmy numer "Merkuryusza Towarzystw Biznesowych" - wypełniając pola formularza. Pierwszych sto osób, które zamówi pojedynczy egzemplarz, nie płaci za koszty przesyłki.
Życzymy miłej lektury!
Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
E-mail
Your answer
Ulica
Your answer
Nr domu
Your answer
Nr lokalu
Your answer
Kod pocztowy
Your answer
Miejscowość
Your answer
Uwagi
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms