Rejestracja uczestnictwa - Dawna Pralnia x Klasyczna Strefa Wrocław 21.05.2022
Data wydarzenia: 21.05.2022
Miejsce: Dawna Pralnia Loft Design - Krakowska 180, Wrocław
Start: 16:00 - koniec imprezy ok 21.00
Wjazd 15.00-17.00
Wyjazd od godziny 20.00

Uwaga: Prosimy o przemyślaną rejestracje, jest to zlot stacjonarny po wjeździe przewidujemy zamknięcie bram po 17 i wyjazd będzie mniej więcej od godziny 20:00.

Uczestnictwo jest darmowe!
Pozyskane dane w formularzu rejestracyjnym służą wyłącznie Fundacji Klasyczna Strefa Wrocław do rejestracji na wydarzenie dnia 21.05.2022 oraz do ewentualnych powiadomień o kolejnych wydarzeniach, nie będą przetwarzane nigdzie dalej.

Ciekawe stoiska!
Wspaniałe samochody!
Muzyka!
Jedzenie!
Wykłady!

Zapraszamy oldtimery, youngtimery, samochody wyjątkowe, natomiast jeśli nie posiadasz klasyka a lubisz ten klimat wpadaj śmiało podziwiać, pogadać!

Organizatorzy:
Fundacja Klasyczna Strefa Wrocław
Dawna Pralnia Loft Design

We współpracy z:


§ 1. Cele spotkania:
1. Popularyzacja i promocja pojazdów jednośladowych i wielośladowych, posiadających wartość historyczną, sentymentalną oraz mających swój znaczący udział w rozwoju motoryzacji oraz promowanie miejsc kultowych i historycznych dla miasta.
2. Wymiana poglądów oraz doświadczeń pasjonatów szeroko pojętej motoryzacji.
3. Zlot ma charakter piknikowo - rodzinnego spotkania i nie posiada znamion rywalizacji.
§ 2. Uczestnictwo na zlocie:
1. Do uczestnictwa dopuszczone zostaną pojazdy klasyczne i/lub unikatowe jak również pojazdy o wartościach kolekcjonerskich i historycznych niezależnie od daty produkcji, biorące udział w wydarzeniach historycznych, zbudowanych specjalnie do wyczynów lub wyścigów, z udokumentowanymi sukcesami krajowymi lub międzynarodowymi oraz wszystkich innych pojazdów, których produkcja wygasła. Organizator ma prawo nie dopuścić pojazdu do uczestnictwa bez podania przyczyny.
2. Pojazd wjeżdżający na teren spotu musi posiadać aktualne ubezpieczenie obowiązkowe OC - organizator zastrzega sobie prawo do kontroli pod tym kątem.
3. Wszyscy uczestnicy zlotu zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania poleceń wydawanych przez Organizatora zlotu.
4. Każdy uczestnik oraz zwiedzający zobowiązany jest do zachowania czystości w miejscu pobytu. Odpady żywności, opakowania należy wrzucać do specjalnych pojemników.
5. Ruch pojazdów na terenie imprezy odbywa się według przepisów o ruchu drogowym (Dz. U. 1997 Nr 98 poz. 602 ze zm.). Maksymalna prędkość poruszania się na terenie imprezy wynosi 5 km/h.
6. Każdy uczestnik stara się o jak najlepszą prezentację swojego pojazdu oraz swoją postawą promuje pozytywny wizerunek miłośnika pojazdów klasycznych i zabytkowych.
7. Przez fakt uczestnictwa załoga przyjmuje do wiadomości, że bierze udział w imprezie na własną odpowiedzialność i zrzeka się wszelkich praw do odszkodowań za straty wynikłe podczas imprezy w stosunku do mienia własnego i osób trzecich. Za wszystkie szkody wyrządzone podczas zlotu odpowiada osoba, która je wyrządziła.
8. W przypadku poruszania się pojazdem na terenie imprezy w stanie wskazującym na spożycie alkoholu bądź pod wpływem innych środków odurzających, uczestnik imprezy zostanie z niej usunięty, bez prawa do ubiegania się o zwrot poniesionych kosztów oraz powiadomiony zostanie odpowiedni organ prawny.
9. Nakazuje się zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezwzględny zakaz niebezpiecznych manewrów, „palenia gumy”, „kręcenia silników do odcinki”, itp. oraz na terenie zlotu obowiązuje zakaz puszczania głośnej muzyki z samochodu.
10. Organizatorzy imprezy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek przedmioty pozostawione na terenie zlotu.
11. Zakazuje się prowadzenia bez autoryzacji Organizatora jakiejkolwiek działalności handlowej lub innej zarobkowej na terenie zlotu.
12. Zabrania się pozostawiania dzieci bez opieki na terenie zlotu oraz w miejscach w których odbywa się ruch pojazdów.
13. Niedostosowanie się do Regulaminu skutkować będzie upomnieniem, a w przypadku powtórzenia się sytuacji, wydaleniem z terenu imprezy masowej. W przypadku zdarzeń zagrażających zdrowiu i życiu uczestników i osób postronnych, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wezwania służb porządkowych.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię Nazwisko *
Pojazd *
Rocznik pojazdu *
Numer rejestracyjny *
Telefon kontaktowy *
Adres e-mail *
Akceptacja regulaminu: *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy