MADE IN KUJAWSKO-POMORSKIE KATALOG PRODUKTÓW EKSPORTOWYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO, WYDANIE 2017

Szanowni Państwo,
zwracamy się z prośbą o wypełnienie niniejszego formularza. Dane, które uzupełnicie Państwo w formularzu zostaną zamieszczone w opracowywanym KATALOGU PRODUKTÓW EKSPORTOWYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO - EDYCJA 2017. W trzeciej edycji katalogu pragniemy przedstawić szerokie spektrum regionalnych eksporterów oraz tego co robią, w nadziei na pokazanie w jednym miejscu najbardziej dynamicznego i posiadającego największy potencjał lokalnego biznesu.
Aby lepiej uzmysłowić Państwu charakter katalogu, załączamy poniżej przykładową stronę z wydania 2016. Cały katalog z 2016 roku w pełnej wersji dostępny jest na stronie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE), w zakładce "Jeśli eksportujesz":
https://kujawskopomorskie.trade.gov.pl/pl/jeśli-eksportujesz/234792,wszystko-dla-eksportera-w-kujawsko-pomorskim-coie.htm
Zapoznanie się z katalogiem będzie dla Państwa bardzo pomocne przy wypełnianiu formularza.
Materiały graficzne - maksymalnie 4 zdjęcia oraz logo (zdjęcia w rozdzielczości minimum 300 dpi. i wymiarach nie mniejszych niż 10x10 cm). Logo firmy - preferowany zapis w grafice wektorowej. Zdjęcia oraz logo w systemie kolorów CMYK należy przesłać na adres e-mailowy: eksport@kujawsko-pomorskie.pl
Treść informacji w rubryce "Opis działalności" nie może być dłuższy niż 750 znaków (ze spacjami).
Informujemy, iż w przypadku dużej ilości tekstu w rubrykach "Produkty" oraz " Główne kraje eksportu" zwrócimy się o skrócenie tekstu w rubryce "Opis działalności", gdyż wszystkie informacje muszą zmieścić się w jednej kolumnie - patrz katalog 2016.
W katalogu mogą być zamieszczone informacje jedynie o firmach, które prowadzą działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Po opracowaniu Państwa strony w Katalogu zostanie ona przesłana do akceptacji.

Przykładowa strona katalogu z 2016 r.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service