Експортна стратегія: історії успіху українських компаній
Шановні партнери!

Запрошуємо долучитися до популяризації експортного потенціалу трьох секторів Експортної стратегії України:

- Креативні індустрії
- Машинобудування
- Харчова і переробна промисловість

Для цього просимо подати заявку на зйомку у чотирьох відеороликах, заповнивши дану анкету.

Обрані сектори мають значний потенціал, тому історії успіху українських компаній, які вже експортують, стануть гарною промоцією секторів як в Україні, так і на міжнародних майданчиках (спеціалізованих виставках та форумах).

Кожен відеоролик “Експортна стратегія: історії успіху українських компаній” (далі - Відеоролик) тривалістю до 4 хвилин буде популяризувати, в тому числі, секторальні експортні стратегії, а також надихне решта компаній розпочати експорт своїх продуктів та / або послуг.

Нижче короткий опис та структура концепції Відеороликів:

1) Презентація історій двох-трьох компаній, які успішно експортують свою продукцію та / або послуги на зовнішні ринки. Історію кожної компанії-експортера заявляємо через лаконічне донесення інсайтів, мотивацій, історії зростання та досягнення компанії в експорті. Історія успіху:

- презентується кількома цікавими фактами, з емоційними та пристрасними висловлюваннями засновників / власників бізнесу;
- демонструє окремий напрямок кожного сектору.

Компанії-експортери повинні представляти різні регіони України, тому що сукупно ці дві-три історії характеризують масштаб та багатоплановість українських секторів. Також, у роликах має бути дотримано гендерний баланс серед заявлених учасників.

2) Коментарі експертів (один Відеоролик - один коментар) з галузевих асоціацій та / або національних координаторів секторальних експортних стратегій, який буде включати тенденції, статистичні дані та стратегічні цілі для зростання експорту, закладені у планах дій секторальних експортних стратегій.

3) Коментарі представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (один Відеоролик - один коментар) як бенефіціара проекту, та / або представників державних установ щодо експортних перспектив сектору.

4) Резюме.

Дві-три відібрані компанії для кожного Відеоролика повинні відповідати наступним критеріям:
1) український малий або середній бізнес;
2) наявність надихаючої історії успіху в експортуванні продукції та / або послуг із виразною динамікою зростання протягом останніх 3-5 років, яка буде мотивувати інші підприємства експортувати;
3) залученість до розробки Експортної стратегії для сектору креативних індустрій, Експортної стратегії для сектору машинобудування, Експортної стратегії для сектору харчової і переробної промисловості, Експортної стратегії для сектору технічного обслуговування та ремонту повітряних суден,;
4) експорт продукції та / або послуг до країн Європейського Союзу;
5) досвід співпраці з державними органами та галузевими асоціаціями;
6) зацікавленість учасників Відеороликів в промоції експортних можливостей секторів, популяризації та поширенні даних промоційний матеріалів.

На основі поданої інформації буде здійснено добір компаній-експортерів, розроблено сценарії та створено чотири Відеоролики.

Розробку Відеороликів ініційовано Міністерством економічного розвитку і торгівлі України на виконання заходу 4 завдання 6 Плану завдань і заходів з реалізації Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017 – 2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1017-р, за фінансової допомоги уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, в рамках розробки секторальних експортних стратегій.

#ЕкспортнаСтратегія #експортуй
ПІБ *
Your answer
Компанія *
Your answer
Посада *
Your answer
E-mail *
Your answer
Телефон *
Your answer
Чи зареєстрована ваша компанія в Україні? *
Required
Яка спеціалізація вашої компанії та що експортуєте? (будь ласка, пару речень, не більше) *
Your answer
Яка кількість співробітників і де знаходяться представництва компанії? *
Your answer
Рік заснування та кількість співробітників на час заснування? *
Your answer
Які товари та/або послуги ви експортуєте? *
Your answer
На які ринки експортуєте та чи є серед них країни ЄС? *
Your answer
Яка ваша експортна історія: що спонукало виходити на іноземні ринки (ідея, інсайт, мрія, якась конкретна людина, подія чи запит від іноземних партнерів тощо)? *
Your answer
В які асоціації чи об‘єднання входить ваша компанія? *
Your answer
Чи знаєте про розробку секторальної експортної стратегії України та чи були залучені до процесу ? *
Your answer
Історія компанії *
Your answer
Хто у відео розповідатиме вашу історію (бажано, хтось із керівників /ідейних натхненників компанії)? Надайте, будь ласка, контакти і посилання на сторінку в соцмережі.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Cossacks Information Technologies. Report Abuse - Terms of Service