Genetyka i nowotwory dziedziczne. Jak ich uniknąć?(Sesja I: prof. dr hab. n. med. Jan Lubiński - wykład i prelekcje 15-19.02.2021)
Serdecznie zapraszamy do udziału w forum dyskusyjnym organizowanym przez Fundację Eureka im. prof. Jerzego Stelmacha. Projekt jest realizowany jako część wspólnego przedsięwzięcia instytucji skupionych wokół ogólnopolskiego stowarzyszenia instytucji zajmujących się interaktywną nauką Stowarzyszenie Społeczeństwo i Nauka – SPiN.

Projekt "SPINaj naukę" jest dofinansowany z Programu "Społeczna Odpowiedzialność Nauki" Ministra Edukacji i Nauki.

Forum dyskusyjne ma na celu upowszechnienie wiedzy na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie badań nad nowotworami dziedzicznymi wraz z wiedzą na temat leków prewencyjnych. Będzie przeprowadzona we współpracy z zespołem wykładowcy wiodącego prof. dr hab. n. med. Jana Lubińskiego.

Aby wziąć udział w forum dyskusyjnym należy zarejestrować się wypełniając poniższy formularz.

Pierwszych 100 zarejestrowanych użytkowników (30 grupowych i 70 indywidualnych) otrzyma link do wydarzenia w aplikacji Zoom. Pozostali uczestnicy otrzymają link do wydarzenia transmitowanego na kanale YouTube - Fundacja Eureka.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Eureka im. Prof. Jerzego Stelmacha, al. Wojska Polskiego 109A/10, 70-483 Szczecin, zgodnie z przepisami RODO oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Szczegółowe informacje w zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się na stronie internetowej http://fundacja-eureka.edu.pl/?q=rodo.

Dalsze instrukcje otrzymasz po rejestracji.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko (w przypadku grupy dotyczy opiekuna grupy/organizatora grupy) *
Nazwa instytucji (w przypadku zgłoszenia grupowego)
Adres e-mail *
Miejscowość
Jestem zainteresowany udziałem w: *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy