Реєстрація на zoom-шоу "Арифметика прав людини: Сила освіти та просвітництва"
Запрошуємо на п’яту, останню зустріч у цьому сезоні в межах Zoom-шоу з правозахисниками та правозахисницями «Арифметика прав людини».

29 квітня о 13:00 ведуча та журналістка ZMINA Ірина Виртосу разом з правозахисником та директором Освітнього дому прав людини в Чернігові Сергієм Буровим розмовлятимуть про силу освіти та просвітництва у захисті прав людини.
Згідно із соціологічним дослідженням «Що українці знають і думають про права людини», найпопулярніший спосіб дізнатись інформацію про права людини – з телевізійних програм – 55%. Другий за популярністю – інтернет (38,2%). Ще 35% респондентів дізнаються від друзів, родичів, колег.
«Вивчав (ла) права людини у школі, вищому навчальному закладі» - про це повідомили не більше 19% опитаних українців.
• Чому досі освіта лишається лиш на 5-му місці щодо поширення інформації про права людини?
• Як впливає пандемія COVID-19 на право на освіту?
• Чому викладання в школі християнської етики із залученням представників православних церков може бути порушенням прав людини?

Усі зареєстровані учасники отримають посилання на Zoom-трансляцію на вказану електронну адресу та зможуть ставити запитання учасникам дискусії.
Організатори – Центр прав людини ZMINA, Програма розвитку ООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
Ваше ім'я *
Ваша електронна адреса (перевірте правильність написання, будь ласка) *
Яку організацію чи медіа ви представляєте? *
Ваші запитання до гостей шоу
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy