25. setkání GEG Plzeň
Vážené kolegyně, vážení kolegové.

Zveme vás na další setkání GEG Plzeň a chystáme pro Vás tentokrát inspiraci v rytmu Google Classroom.

V rámci Učebny může každý učitel vytvářet kurzy, zvát do nich své studenty, vkládat materiály, příspěvky, úkoly a otázky nebo využívat možnosti komunikace. Učebna je v češtině a její základní ovládání určitě zvládnete.

Jitka a Pavla prakticky představí založení nového kurzu, pozvání studentů i vložení aktivit. Nezapomeneme ani na hodnocení účastníků, ukázky již vytvořených kurzů a přidáme triky a tipy do výuky.

Setkání se uskuteční ve středu 10. 4. 2019 od 15:00 h. do 17:00 hodin v US Pointu na Západočeské univerzitě v Plzni, Ústav jazykové přípravy, Univerzitní 22. Vstup je zdarma, občerstvení připraveno, registrace nutná prostřednictvím formuláře.

Těšíme se na setkání s Vámi.
A máte-li ve svém okolí kolegy, kteří rádi využívají IT ve výuce - nezapomeňte je na setkání pozvat. Registrační formulář přijímá odpovědi :)

S pozdravem
Za organizátory: Pavla Sýkorová, Jitka Rambousková, Tereza Havránková, Martin Hála
Email address *
Vaše jméno a příjmení: *
Vaše účast: *
(použijte i pro případné pozdější odhlášení se z akce)
Máte nějaký vzkaz pro organizátory?
Chci být informován/a o příští akci.
Za organizátory: Tereza Havránková, Martin Hála, Pavla Sýkorová
Zasílání pozvánek a informací o akcích GEG Plzeň:
V souladu s GDPR (General Data Protection Regulation), obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a s účinností od 25. května 2018, si Vás dovolujeme požádat o ponechání vaší e-mailové adresy v mailing listu organizátora GEG Plzeň a GUG.cz pro účely zasílání informací o akcích.

V případě, že již nadále nechcete být z naší strany informováni, svůj nesouhlas nám zašlete prostřednictvím e-mailu a vaše osobní údaje budou z našeho mailing listu vymazány. Svůj souhlas se zasíláním informačních e-mailů můžete kdykoliv v budoucnosti odvolat, a to bez udání důvodu.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy