מחקר "אוצר הסימנים והמילים" - שאלון הורים לילדים מסמנים
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
מספר נבדק
אנו מודים לך על התעניינותך במחקר "אוצר הסימנים והמילים"- מחקר הבודק את הרכב הלקסיקון של פעוטות דוברי עברית ושפת הסימנים הישראלית, כבדי שמיעה וחרשים (כו"ח) או שומעים. המחקר נערך על ידי ד"ר רמה נובוגרודסקי וד"ר הילה גנדלר-שלו בחוג להפרעות בתקשורת באוניברסיטת חיפה.
מטרת המחקר
מטרת המחקר היא ללמוד על סדר רכישת המילים בעברית ובשפת הסימנים הישראלית בקרב פעוטות כו"ח או שומעים. השתתפות ילדך במחקר עשויה לתרום בצורה משמעותית להבנת הנושא. ההשתתפות במחקר כוללת מסירת פרטים על הילד במסגרת שאלון להורים ושאלון שימולא על ידי הצוות החינוכי.  

מה תתבקשו לעשות במסגרת המחקר?
במסגרת המחקר נבקשך למלא שאלון בו תסמן את המילים שאומר ילדך ואת ההתנהגויות השפתיות שהוא עושה.  נוסף על כך, נבקשך לאשר לנו לפנות לאנשי הצוות בגן של ילדך (גננת או סייעת) ולבקשם למלא שאלון דומה (מותנה בהסכמה של איש הצוות הרלוונטי).  
חשוב לנו להבהיר כי אינך חייב להשתתף במחקר. אם תבחר/י להשתתף, את/ה תוכל/י לפרוש מהמחקר בכל עת מבלי שתהיה לכך כל השלכה עליך.
שמירה על אנונימיות
כל הנתונים המזהים במחקר ישמרו חסויים ולא יהיו זמינים לאף אחד מלבד צוות המחקר.
אישור השתתפות במחקר " הרכב הלקסיקון של פעוטות דוברי עברית ושפת הסימנים הישראלית (כו"ח או שומעים)" בניהולה של החוקרת ד"ר הילה גנדלר-שלו
אני מאשר/ת שקראתי את המידע שהוצג בפני ושהובטח לי כי תשמר סודיות בכל הנוגע לפרטיי האישיים. הוסברה לי מטרת המחקר וחשיבותו. הובהר לי כי ההשתתפות הנה מבחירה בלבד. ידוע לי כי כל החומר שייאסף במסגרת המחקר יישמר בחשאיות, ורק ממצאים כלליים ואנונימיים יפורסמו בפורומים מקצועיים. כמו כן, הוסבר לי שאני יכול לפרוש מהשתתפות במחקר בכל עת שאבחר לעשות כן ולא תהיה לכך כל השלכה עלי בעתיד. *
Required
תאריך לידה של הילד/ה (במחקר משתתפים הורים לילדים בני 8 חודשים עד 4 שנים) *
MM
/
DD
/
YYYY
מין הילד/ה *
מי ממלא את השאלון?
Clear selection
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy