Brave Kids 2019 | Rodziny Goszczące
Zapraszamy do zgłaszania się jako RODZINA GOSZCZĄCA Brave Kids 2019!

Chcesz gościć w swoim domu uzdolnione dzieci młodzież (w wieku od 8 do 16 lat) z Gruzji i zyskać nowych przyjaciół?

Wolontariat dotyczący goszczenia uczestników Brave Kids to bardzo ważny element projektu. Do tej pory ponad 400 polskich rodzin otworzyło swój dom i serce dla dzieci z dalekich i bliskich zakątków świata. W ramach Brave Kids Tbilisi spotkają się ponownie we Wrocławiu w dniach 17.12 - 21.12.2019. To w tym czasie potrzebujemy Waszej gościnności!!!

OBEJRZYJ film dokumentalny ​o urokach goszczenia dzieci z Indii i Iranu:
Brave Kids – Dzieci Świata (https://www.youtube.com/watch?iv=SR9C9smGhrc&t=432s)

Do obowiązku rodziny goszczące należy dowiezienie dzieci na miejsce warsztatów oraz odbiór, zapewnienie śniadania i kolacji oraz zapewnienie oddzielnego pokoju, odbiór i dowóz na lotnisko (w miarę możliwości). W ramach gościny polska rodzina przyjmuje dwójkę dzieci i młodzieży lub lidera (osoba dorosła) z jednego kraju.

***
Dysponuję miejsce noclegowym dla uczestników Brave Kids Tbilisiw terminie 17.12 - 21.12.2019 *
Imię i nazwisko osoby zgłaszającej się do udziału goszczenia dzieci i młodzieży Brave Kids: *
Your answer
Email address *
Your answer
Kontakt telefoniczny *
Your answer
Mogę ugościć:
Mogę odebrać gości z lotniska Kopernika we Wrocławiu (17.12. godz. 14:30) oraz odwieźć na lotnisko Kopernika we Wrocławiu (21.12. godz. 4:30)
Goście mogą zostać u mnie w domu w ciągu dnia (9:00 - 17:00) w dniu 18.12 oraz 20.12. W przypadku odpowiedzi "nie" organizatorzy Brave Kids organizują czas dla dzieci i liderów.
Dane pozostałych osób rodziny zainteresowanej goszczeniem uczestników Brave Kids (wiek) *
Your answer
Miejsce zamieszkania rodziny goszczącej (osiedle, przybliżona lokalizacja) *
Your answer
Ilość pomieszczeń *
Czy w miejscu zamieszkania i goszczenia uczestników Brave Kids macie Państwo możliwość udostępnienia gościom oddzielnego pokoju (w którym np. są oddzielne łóżka lub możliwość rozłożenia materacy dla każdego dziecka)? *
Czy posiadacie Państwo zwierzęta w domu? *
Jeśli tak to jakie?
Your answer
Czy braliście Państwo udział w Brave Kids? Jeśli tak, to w którym roku.
Your answer
Czy gościłam/em już dzieci z Gruzji i chciałabym ugościć te same dzieci ponownie. Jeśli tak prosimy o podanie imion dzieci w rubryce "inne".
Skąd Państwo dowiedzieliście się o wolontariacie dotyczącym goszczenia dzieci Brave Kids? *
Required
Poproszę o uwzględnienie następujących osób z mojej rodziny na liście bezpłatnych przejazdów MPK (imię i nazwisko jak w dokumencie tożsamości)
Your answer
Dodatkowe informacje/sugestie, które chcecie Państwo nam przekazać *
Your answer
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych zawartych w Formularzu zgłoszeniowym dla wolontariuszy - Rodzin Goszczących Brave Kids dla potrzeb niezbędnych do organizacji pracy w ramach projektu Brave Kids 2018 ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych) oraz procesu rekrutacji. Dane mogą być udostępniane wyłącznie współpracownikom Brave Kids, którzy są zobowiązani do zachowania poufności. Oświadczam, że zostałam(em) powiadomiona(y) o przysługującym mi prawie wglądu do moich danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania, oraz że dane zostały podane dobrowolnie. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy