Форма реєстрації Школа бізнесу 2021 весняна хвиля
Анкета учасника Школи бізнесу Нова Пошта 2021
Вітаємо вас!
Ви за декілька кроків до подачі заявки на участь у Школі бізнесу 2021!
Весь минулий рік ви писали нам і запитували, коли ж відбудеться Школа бізнесу, але через пандемію цілий рік ми були на паузі та ось нарешті ми повертаємося! Цього року ми плануємо провести цілих 2 Школи: одну навесні 2021 у більш камерному форматі (менше учасників, менше міст і менше груп), а другу - восени 2021. Це заявка на найближчий набір - весна 2021.

Школа бізнесу Нова Пошта (http://novaposhta.education/) – це інтенсивний освітній практикум для малого і середнього бізнесу. Цього року Школа пройде вже вп'яте, щорічно навчаючи 400+ українських підприємців і допомагаючи їм розвивати свої бізнес-проєкти.

Власники бізнесів здобудуть прикладні знання з 7 дисциплін в рамках одноденних тематичних інтенсивів: бізнес-процесів, фінансів, продажів, маркетингу, ціноутворення, онлайн-маркетингу та роботи з командою.

Упродовж програми підприємці розроблятимуть План ефективності власного бізнесу й отримають комплексні знання з детальним планом розвитку свого проєкту.

Робота відбуватиметься в групах до 25 осіб у 5 містах України – щоп'ятниці та щосуботи.
Загалом 8 днів упродовж 4 тижнів навчання:

• Дніпро: 2 — 24 квітня 2021,
• Одеса: 9 квітня — 1 травня 2021,
• Київ, група 1: 16 квітня — 8 травня 2021,
• Київ, група 2: 23 квітня — 15 травня 2021,
• Львів: 30 квітня — 22 травня 2021,
• Харків: 7— 29 травня 2021.


Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. В заявці ви побачите перелік запитань щодо вашого бізнесу та мотивації до участі - ми читаємо кожну анкету та аналізуємо кожну відповідь. Критерії відбору - мотивація до участі та потреба в бізнес-знаннях на цьому етапі розвитку бізнесу.
Перевагу матимуть виробники товарів та надавачі послуг. А також підприємці, що успішно пройшли наш онлайн-курс «Великий курс для малого бізнесу» і отримали сертифікат (online.novaposhta.education).

Вартість навчання – 1500 грн. Ці кошти покривають витрати на кава-брейки. Роботу тренерів та організаційну частину забезпечує Нова пошта.

Результати відбору будуть повідомлені всім учасникам не пізніше, ніж за 2 тижні до початку навчання у вашому місті.

Залишились питання?

Напишіть нам повідомлення на сторінці у Facebook, ми оперативно допоможемо їх вирішити :)
https://www.facebook.com/nova.poshta.school
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy