Fulbright Slovak Student Program - webinár
Pripojte sa na náš informačný webinár dňa 16. apríla (utorok) o 17:00 alebo dňa 7. mája (utorok) o 10:00. Webináre predstavia Fulbright Slovak Student Program, štipendijný program na postgraduálny výskum v USA na akademický rok 2025 - 2026.

Dozviete sa všetky potrebné informácie o programe a prihláške a v utorok 16. apríla svoje skúsenosti zazdieľa aj naša štipendistka, ktorá svoj výskum momentálne realizuje na University of Massachusetts.

Na webinár je potrebné sa vopred zaregistrovať. Približne hodinu pred začiatkom webinára Vám zašleme link na online stretnutie.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Meno a priezvisko *
E-mailová adresa (aby sme Vám mohli poslať link na webinár) *
Vyberte si prosím dátum webináru, ktorého by ste sa chceli zúčastniť (môžete aj oba) *
Required
Škola, na ktorej pôsobíte
*
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
Registráciou na webinár zároveň udeľujem súhlas Komisii J. Williama Fulbrighta pre vzdelávacie výmeny v Slovenskej Republike, so sídlom Panenská 29, 811 03 Bratislava, so spracovaním osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, emailová adresa, škola, na ktorej pôsobím, a to na účely informovania o vzdelávacích výmenných programoch, ktoré Komisia administruje. Zároveň vyjadrujem súhlas so spracovaním a uchovaním uvedených osobných údajov na dobu neurčitú. Súhlas s uchovávaním údajov je možné kedykoľvek odvolať zaslaním elektronickej žiadosti prostredníctvom e-mailu na adresu Komisie - office@fulbright.sk.
Required
Súhlas so zasielaním informácií o aktuálnych výzvach štipendijných programov Fulbrightovej komisie
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy