نشست های معرفتی
لینک گروه بعد از تکمیل ثبت نام قابل دیدن خواهد بود. از طریق آن وارد گروه شوید

همراهان گرامی،
سلام
استفاده از حضور اساتید و فضلا و علمای دینی برای برگزاری مجالس و نشست های معرفتی و دینی و موعظه های سودمند سنت حسنه ای بوده است که همواره باعث بهره مندی معنوی و رشد و اعتلای روحی و زمینه ساز انجام اعمال صالح در بین مومنین و جویندگان سعادت شده است.

فرصت پیش آمده ناشی از همه گیری بیماری کرونا در برگزاری برنامه های مجازی و استفاده از طیف گسترده ای از مربیان دینی و تربیتی و عالمان دین، ما را بر آن داشت تا پس از تجربه های پیشین، طرح برگزاری جلسه هایی پیوسته با موضوع های دینی و اعتقادی را برای استفاده عموم فارسی زبانان محب مکتب اهل بیت علیهم السلام در استرالیا برنامه ریزی نماییم.

به همین منظور، ان شالله نیت داریم در سلسله نشست های آنلاینی با حضور جناب حجت الاسلام مسعود تاج آبادی در هر دو هفته پنجشنبه ها از ساعت 21 در کنار هم درس هایی از معارف و اخلاق اسلامی را فراگیریم.

موضوع اولین مجموعه ازین نشست ها به موضوع «توکل و نقش آن درتربیت معنوی» اختصاص یافته است.

برای برنامه ریزی بهتر برنامه، فرمی تهیه شده است که دوستان علاقمند به حضور در جلسه ها می توانند آن را تکمیل نموده تا لینک شرکت در جلسه ها را دریافت نمایند.

معرفی حجت الاسلام تاج آبادی:
جت الاسلام مسعود تاج آبادی علامه پژوه و استاد اخلاق از سال 1361 درس طلبگی را از تهران در محضر ایت الله حق شناس آغاز و تحصیلات را در مدرسه علمیه خوانسار و سپس در حوزه علمیه قم ادامه داده وپس از پایان سطح، به مدت 9 سال درس خارج و در کنار آن دروس فلسفه، اخلاق، عرفان و کلام را گذرانده اند.

ایشان بیش از بیست سال در حوزه قرآن پژوهی فعالیت داشته و تمرکز ایشان بر تفسیر المیزان و اندیشه های علامه طباطبایی به صورت تحلیلی و پژوهشی بوده است.

ایشان بیش از 15 سال در مراکز تخصصی تفسیر در مقطع ارشد و دکتری به تدریس در حوزه علوم قرآن و تفسیر اشتغال دارند.

ایشان در همین حوزه تالیفاتی نیز داشته اند از جمله "معاد شناسی با تاکید بر اندیشه های قرآنی علامه طباطبایی" و "المنار در المیزان (تحلیل و بررسی نقدهای علامه طباطبایی بر تفسیر المنار)" و «امامت در قرآن با تاکید بر اندیشه های علامه طباطبایی»

ایشان از آبان 1398 تا کنون به عنوان یکی از کارشناسان برنامه "پرسمان" (کاری از شبکه قرآن و معارف صدا و سیما) به پاسخگویی به سوالات دینی و اخلاقی شرکت داشته و دارند.Email address *
Full name *
Contact number *
Country/City *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy