Férové raňajky 2020 - registrácia
Hurá!

Sme radi, že sa zapájate do tohtoročných Férových raňajok a spoločnou akciou tak podporíte pestovateľov po celom svete! Ak vaša obec alebo mesto nie sú na mape, radi ich tam pridáme.

Prípadné otázky mi píšte na lukas.bulko@fairtrade-slovensko.sk!

Lukáš z Fairtrade ČS
Mesto / obec *
Meno a priezvisko *
Pri vyplnění kontaktov sa vám môžeme budúci rok ozvať s ponukou zapojenia sa do Férových raňajok.
Email *
Telefón:
Čomu sa pracovne venujete
Radi by sme vedeli, kto sa tento rok zapája do podpory pestovateľov a pestovateliek (napr. učiteľ/ka, úradník/čka, študent/ka...)
Organizácia
Prosím, ak vás zaujímajú aktivity partnerských organizácií, tu si môžete vybrať organizáciu, od ktorej chcete odoberať newsletter:
Ochrana osobních údajov
Aby sme Vás mohli zaradiť medzi účastníkov, potrebujeme si zapísať Vami vyššie poskytnuté osobné údaje. Informácie o Vás chránime v súlade s Všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (GDPR) a národnými zákonmi. Zaväzujeme sa, že Vaše údaje využijeme výhradne pre Vašu registráciu a nepredáme ich ďalej. Ako subjekt údajov máte právo sa nás pýtať, či a aké údaje o Vás spracovávame, žiadať opravu či vymazanie, či sa obrátiť na Úrad na ochranu osobných údajov. Pre podrobnosti nahliadnite do uvedených predpisov, alebo nás kontaktujte na info@fairtrade-slovensko.sk.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fairtrade Česko a Slovensko. Report Abuse