Aftesi.info: propozo të ftuarin e rradhës
Na ndihmo të identifikojmë dhe prezantojmë të rinjtë që kanë histori interesante të rrugëtimit të tyre profesional duke propozuar të ftuarin e rradhës në podkastin e karrierës.
Emri dhe mbiemri i personit që propozoni *
Your answer
Industria në të cilën është aktiv personi i propozuar *
Your answer
Emaili i personit që propozoni *
Your answer
Telefoni i tij/saj *
Your answer
Emri dhe mbiemri juaj *
Your answer
Emaili juaj *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms