Sociālo uzņēmēju un jauniešu SPEED DATING par brīvprātīgo darbu 9.03. - pieteikšanās anketa
9. marta vakarā plkst.17:00 aicinām jauniešus vecumā no 16 gadiem uz SPEED DATING /ātro randiņu/ pasākumu ar sociālajiem uzņēmējiem, lai uzzinātu par brīvprātīgā darba iespējām šajos uzņēmumos!

Šajā vakarā būs iespēja iepazīties ar 15 sociālo uzņēmumu darbību un piedāvātajām brīvprātīgā darba iespējām. Kopumā sociālie uzņēmumi meklē palīgus visdažādākajiem pienākumiem – sākot no pasākumu organizēšanas, komunikācijas sociālajos tīklos, mājas lapu veidošanas, klientu intervēšanas, rakstu rakstīšanas, tūrisma maršrutu veidošanas cilvēkiem ratiņkrēslā un beidzot ar fiziskā darba palīdzību zirgu staļļos, suņu patversmē un pazudušu mājdzīvnieku meklēšanā. Bet pats vērtīgākais - visi uzņēmumi ir atvērti pilnīgi jaunām ierosmēm un pārmaiņām. Tā ir lieliska iespēja Tev realizēt savas idejas, pasākumus un projektus, par ko jau sen esi domājis, bet neesi tai vēl radis īsto platformu!

Katram jaunietim būs iespēja individuāli aprunāties ar vismaz 5 sociālajiem uzņēmējiem pēc savas izvēles. 4 minūšu saruna būs atvēlēta tam, lai abas puses viena otru iepazītu, noskaidrotu sev interesējošās lietas, piedāvājumu un vēlmes. Pēc “speed dating” sesijas būs pusstunda, ko pavadīt “networkojot” un noskaidrojot vēl neizrunātās lietas pie dzēriena glāzes un uzkodām.

Pasākumu organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar sociālo uzņēmumu “Visas Iespējas”, British Council pārstāvniecību Latvijā un SEB banku.

Tikšanās vieta: SEB bankas Inovāciju centrā, Vaļņu ielā 11, Vecrīgā.

SVARĪGI: ierašanās un reģistrācija no plkst.16:45.

Dalība pasākumā bez maksas. Ierobežoto vietu dēļ lūdzam līdz 5. martam aizpildīt šo pieteikuma anketu!
Vārds, uzvārds *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Telefona numurs *
Your answer
Vecums *
Your answer
Kāpēc vēlies piedalīties šajā pasākumā? *
Your answer
Kāda veida brīvprātīgais darbs Tevi interesē? *
Your answer
Vai Tu vēlies turpmāk uz savu e-pastu saņemt jaunumus no portāla "Visas Iespējas" par brīvprātīgā darba iespējām dažādos uzņēmumos?
Šajā anketā norādīto personas datu apstrādi un saglabāšanu veic Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija. Dati tiks izmantoti, lai nodrošinātu Tavu dalību pasākumā un informētu Tevi par citām sociālās uzņēmējdarbības aktualitātēm jauniešiem. Dati tiks izmantoti tikai minēto mērķu sasniegšanai un netiks nodoti trešajām personām. Vienlaikus informējam, ka pasākumā tiks fotografēts! Piedaloties pasākumā, Tu piekrīti, ka tā laikā tapušie foto materiāli ar Tavu redzamību tajos var tikt izmantoti šī un citu Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija rīkoto pasākumu publicitātes un sabiedrības informēšanas nolūkiem. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy