Malezya-Filipinler Türk Doğal Taşları Sektörel Ticaret Heyeti (1-8 Aralık 2024)
1-8 Aralık 2024 tarihleri arasında Malezya-Filipinler (Kuala Lumpur-Manila)'ya gerçekleştirilmesi planlanan Doğal Taş Sektörel Ticaret Heyeti'ne katılmak isteyen firmalarımızın aşağıdaki soruları eksiksiz cevaplamaları gerekmektedir.

Başvurunuzun Birliğimizce değerlendirmeye alınabilmesi için bu formun ve duyuruda belirtilen evrakların (Aşağıda evrakları indirmeniz için link verilmiştir) doldurularak, ıslak imzalı  ve kaşeli  hallerinin taratılması ve  emrah.ozturk@immib.org.tr  adresine iletilmesi gerekmektedir. Ayrıca  duyuruda belirtilen katılım bedelinin de aşağıdaki Birlik hesabına yatırılarak ödeme dekontunun yine  emrah.ozturk@immib.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Heyete katılım kontenjanı sınırlı olup, başvuru adımlarının tümünü tamamlayan firmalar sırasıyla heyete dahil olabileceklerdir. Son başvuru tarihi 12 Temmuz 2024 Cuma günü saat 17:30'dur. 

Her firmadan en fazla 2 temsilci heyete katılabilecektir. 

Heyete 1 kişi için katılım bedeli 5400 USD ve 2 kişi için 6300 USD olmak üzere tek fiyat uygulaması yapılacaktır

Katılım bedelinin ödeneceği hesap:

USD HESAP BİLGİLERİ

Banka: VAKIFLAR BANKASI 
IBAN (USD): TR97 0001 5001 5804 8012 0284 44
Şube: GÜNEŞLİ TİCARİ
SWIFT: TVBATR2A
Hesap No: 00158048012028444

Not: Heyete katılım için kontenjan sınırlı sayıda olup yoğun talep olması durumunda; başvuruda bulunan firmanın İMİB üyeliğinin olması ve ihracatının İMİB üzerinden geçen oranı, başvuru formunun doldurulmuş olması, heyete ilişkin gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edildiği tarih, heyet katılım bedelinin yatırıldığı tarih gibi kriterleri karşılayan firmalara öncelik sağlanacaktır.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy