Zgłoszenie Młodzież Działa Lokalnie - edycja 2021-2022
Cześć!
Wypełniasz zgłoszenie do programu "Młodzież Działa Lokalnie" (MDL) realizowanego w ramach programu aktywnego uczestnictwa młodzieży w życiu miasta na lata 2019-23 Młody Kraków 2.0. w obszarze „Młodzież Działa Lokalnie”, którego realizatorem jest Stowarzyszenie Europe4Youth: www.europe4youth.eu, który trwa od 15 sierpnia 2021 do 15 kwietnia 2022.

Regulamin programu można znaleźć tutaj: (https://europe4youth.eu/wp-content/uploads/2021/08/Regulamin-Wydarzenia-MDL-2021-2022.pdf ) Zerknij zanim wypełnisz!

A w skrócie:
1) MDL to program, w którym młodzi ludzie otrzymują szkolenie, wsparcie mentorskie i zasoby/ sprzęt/ przestrzeń i wszystko, co potrzebne, aby zrealizować projekty społeczne na terenie Krakowa. Mają one odpowiadać na problem/ potrzebę, którą sami zauważycie i opiszecie.
Składa się z:
a) części teoretycznej - cyklu szkoleń z zarządzania projektami, zakończonego napisaniem wniosku na projekt,
b) części praktycznej - realizacji projektów społecznych zaprojektowanych w grupie podczas szkoleń.

2) Korzyści z udziału to:
- ciekawe szkolenia w zakresie zarządzania projektami społecznymi,
- możliwość zrealizowania swoich pomysłów, wdrożenia projektu społecznego wg. własnego designu!
- biurokracja obniżona do niezbędnego minimum,
- dostępność potrzebnych zasobów, sprzętów i przestrzeni,
- okazja do przetrenowania swoich umiejętności i szlifowania przydatnych kompetencji,
- możliwość poznania ciekawych ludzi, rówieśników, jak i niemal całego składu Stowarzyszenia Europe4Youth :D
- możliwość zrobienia czegoś dobrego dla Krakowa!

3) Kto może aplikować:
- grupy młodych ludzi lub pojedyncze osoby w wieku 16-26 mieszkające/ uczące się/ studiujące/ pracujące w Krakowie!
* masz grupę? Super! Niech zgłosi się każdy z jej członków i zaznaczy wspólną nazwę grupy (od 3 do 7 osób),
* nie masz grupy? Nic nie szkodzi! Znajdziesz ją podczas szkoleń.

4) Termin zgłoszeń w 1 turze mija 22 września 2021 (na szkolenia robione od 15.09-01.11.2021 i projekty realizowane od 1.11.2021 do 1.04.2022), a w drugiej (na szkolenia robione od 15.10 do 1.12.2021 i projekty realizowane od stycznia do kwietnia 2022) 15 października.

W razie pytań pisz do b.mos@europe4youth.eu
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Podstawowe informacje
Imię i nazwisko
Wiek
(pamiętajcie, że program jest dla grupy wiekowej 16-26)
Nazwa szkoły/ uczelni/ organizacji, do której uczęszczasz
Adres email
Czy należysz już do grupy, która chce wspólnie realizować projekt?
Clear selection
Nazwa Twojej grupy
Pamiętaj, by brzmiała tak samo, jak u pozostałych członków Twojej grupy. Jeśli działasz sam/a, zostaw to pole puste.
Opowiedz nam o Twoim przyszłym projekcie
W których obszarach chciał/abyś realizować projekt społeczny w Krakowie?
To są przykładowe tematy. Zaproponuj swój, jeśli nie pasuje Ci żaden z poniższych. Możesz również zmienić obszar na dalszym etapie, ale najpóźniej podczas szkoleń.
Masz już jakiś pomysł? Opisz go krótko!
Jeśli należysz do grupy, opisz krótko wspólnie opracowany pomysł. Zacznij od problemu/potrzeby, jakie widzisz. Z czego wynika Twoja chęć podjęcia danego tematu? Jeśli nie masz dokładnego pomysłu - opisz tylko swoje zainteresowania.
Klauzule
Zobowiązuję się dostarczyć do Stowarzyszenia pisemną zgodę moją/ moich rodziców/opiekunów prawnych (dot. os. pon. 18rż) na udział w projekcie i wykorzystanie moich danych osobowych. Wzór zgody: https://bit.ly/3rGbj2R
Clear selection
Zobowiązuję się dostarczyć pisemną zgodę/ zgodę rodziców/opiekunów prawnych (dot. osób pon. 18rż) na wykorzystanie mojego wizerunku do celów promocji projektu. Wzór zgody: https://bit.ly/3rGbj2R
Clear selection
Ważne info:
Niewyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych skutkuje niemożliwością przeprowadzenia rekrutacji i automatycznym skasowaniem zgłoszenia. Niewyrażenie zgody na wykorzystanie wizerunku oznacza jedynie nierobienie Ci zdjęć podczas wydarzeń. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Europe4Youth, ul. Urzędnicza 14/1, 30-051 Kraków. Zgodę na wykorzystanie danych/ wizerunku można w każdej chwili cofnąć/ zmodyfikować wysyłając maila na info@europe4youth.eu.
Oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią regulaminu dotyczącegowydarzenia pn. Młodzież Działa Lokalnie organizowanego przez GminęMiejska Kraków, w imieniu której występuje Wydział PolitykiSpołecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa oraz akceptuję wszystkiejego postanowienia bez zastrzeżeń.
Clear selection
Zgadzam się na utrwalanie mojego wizerunku i korzystanie z niego wcelach promocyjno-reklamowych oraz niekomercyjnych związanych zrealizacją wydarzenia pn. Młodzież Działa Lokalnie, bez ograniczeńczasowych i terytorialnych przez Organizatora i Realizatora.
Clear selection
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przezemnie w procesie rejestracji dla potrzeb niezbędnych do realizacji wydarzenia. Potwierdzam jednocześnie, że zostałem pouczony izapoznałem się w całości z dokumentem pt. „Informacja oprzetwarzaniu danych osobowych”, który znajduje się w Regulaminie wydarzenia.
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy