11/2019 - Obóz fotograficzny (11 - 25.08.2019)
Formularz zgłoszeniowy - Bemol Music & Travel

Wypełnia rodzic/opiekun.
W razie kłopotów z wypełnieniem formularza skontaktuj się z nami: 798 491 054 (Mateusz Hrynkiewicz).
Imię uczestnika *
Your answer
Nazwisko uczestnika *
Your answer
Płeć *
Wiek uczestnika *
Your answer
Szkoła (nazwa) *
Your answer
Miejscowość *
Your answer
Imię i nazwisko rodzica/opiekuna *
Your answer
Telefon kontaktowy do rodzica/opiekuna *
Your answer
E-mail (wpisz dokładnie!) *
Your answer
Dodatkowe informacje (pokoje etc.)
Your answer
Prosimy wziąć pod uwagę, że prośby dotyczące zakwaterowania uczestników w pokojach są przez nas brane pod uwagę, jednak to ostateczna liczba uczestników i warunki lokalowe decydują o finalnym rozmieszczeniu.
Skąd dowiedziałeś/aś się o obozie Bemola?
PRZECZYTAJ!
1. Przed wysłaniem formularza upewnij się, że wszystkie dane są poprawne.

2. UWAGA! Do 7 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego należy wpłacić zaliczkę oraz odesłać podpisaną umowę uczestnictwa (wysyłaną na maila po złożeniu formularza). W przypadku niedopełnienia któregoś z powyższych w terminie, uczestnik zostaje automatycznie wykreślony z listy.

3. Do dwóch dni od przesłania formularza wyślemy na podanego e-maila szczegółowe informacje dotyczące obozu (w tym komplet dokumentów).

4. Po przesłaniu formularza zostanie wysłany automatyczny e-mail potwierdzający zgłoszenie. Gdyby nie dotarł w ciągu 24h koniecznie zgłoś to nam telefonicznie!

Gdyby coś poszło nie tak, bardzo prosimy o kontakt! - 798 491 054
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) zawartych w formularzu rejestracyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji zgłoszenia. Administratorem danych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych jest BEMOL Music & Travel z siedzibą w Garlicy Murowanej ul. Krzemowa 31. Dane osobowe przetwarzane są w związku ze zgłoszeniem dziecka na obóz/kolonię. Jednocześnie informujemy, że każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe i możliwość ich poprawiania. Podanie danych ma charakter dobrowolny. Zgoda na przetwarzanie danych może być odwołana w każdym czasie.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.