Oбука: Мониторинг и евалуација на политики
Дата: 13.04.2018, петок
Време: 09.00 - 17.00ч
Локација: Стопанска Комора на Македонија (сала 4 на 5-ти кат)

Обуката "Мониторинг и евалуација на политики" е дел од проектот „Јакнење на капацитетите и механизмите за поддршка на реформскиот процес на Поглавје 20”, финансиран од Европската Унија.
Име и презиме *
Your answer
Организација *
Your answer
Телефонски број *
Your answer
e-mail адреса *
Your answer
Дополнително прашање или коментар?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service