Reģistrē dalību"Iedvesmas forumā un dizaina domāšanas darbnīcā" Rēzeknē! 
Nāc un uzzini vairāk par iespējām kādas piedāvā atbalsta programma "Vidzemes inovāciju programma studentiem - VIPs": ikmēneša stipendija, jauni kontakti, atbalsts un granti inovatīvu ideju īstenošanai... 
Vairāk informācijas šeit - vips.va.lv

Pasākuma laikā, neformālā gaisotnē dzirdēsi iedvesmojošus stāstus no uzņēmējiem, kuri dalīsies savās veiksmēs un aplauzienos ceļā uz panākumiem.

Dizaina domāšanas darbnīcā:

praktiskā darba laikā būs iespēja risināt reālus Latvijas uzņēmumu vai organizāciju dotos izaicinājumus (vairāk informācijas šeit: vips.va.lv/izaicinajumi) vai izstrādāt plānu savas biznesa idejas attīstībai, balstoties uz dizaina domāšanas principiem.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Kāds ir Tavs vārds un uzvārds? *
2. Atzīmē savu statusu:
*
3. Ja mācies, lūdzu norādi, kurā izglītības iestādē, kursā/klasē mācies?
*
4. Tava e-pasta adrese?
*

5.  Tavs telefona numurs?

*

6. Vai Tu iepriekš esi kaut ko dzirdējis par “Vidzemes inovāciju programmu studentiem” jeb VIPs?

Clear selection

7. Vai Tev ir interese piedalīties “Dizaina domāšanas darbnīcā”?

8.  Pie kura izaicinājuma Tu vēlies darboties "Dizaina domāšanas darbnīcas" laikā?  Lūdzu norādi vienu līdz trīs izaicinājumus, kas Tev šķiet višsaistošākie:

*Vairāk informācijas šeit: vips.va.lv/izaicinajumi
8.1. Mana 1. prioritāte: *
8.2. Mana 2. prioritāte:
8.3. Mana 3. prioritāte:

9. Vai vēlies uz e-pastu saņemt informāciju par iespēju piedalīties programmā "Vidzemes inovāciju programma studentiem -VIPs"?

Clear selection
Paldies par reģistrāciju!

Vairāk informācijas nosūtīsim Tev uz e-pastu. Uz tikšanos pasākumā"!

-VIPs komanda

Personas datu apstrāde:
1. Reģistrēšanās anketā norādītie personas dati atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām tiks apstrādāti pasākuma organizēšanai un projekta “Vidzemes Inovāciju Programma studentiem” VIPs Nr. 1.1.1.3/21/A/009 ietvaros.

2. Informējam, ka publicitātes nolūkos pasākums tiks fotografēts un/vai filmēts. Attēli var tikt izmantoti pasākuma un projekta norises atspoguļošanai sociālo tīklu Facebook.com, Instagram.com lapās, mājas lapās un drukātajos izdevumos.
3. Piekrītu savu sniegto personas datu uzglabāšanai un apstrādei biedrības “Valmieras Attīstības aģentūra”, vienotais reģistrācijas nr. 40008054745 (turpmāk – Aģentūra). Aģentūras Privātuma politika pieejama: http://developvalmiera.lv/privatuma-atruna/ un Vidzemes Augstskolā, Reģ.nr. 90001342592, adrese: Cēsu 4, Valmiera, LV4201.

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Valmiera city council. Report Abuse