Rejestracja do systemu Alert-SMS
Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Gminy w Nowym Żmigrodzie uruchamia system powiadamiania mieszkańców Alert-SMS.

System będzie wykorzystywany przy zarządzaniu kryzysowym i ma na celu umożliwienie powiadamiania mieszkańców o zagrożeniach oraz wysyłanie wiadomości ze wskazówkami postępowania.

Każdy mieszkaniec może zarejestrować się do sytemu celem otrzymywania takich wiadomości.

Rejestracja polega na wpisaniu Nazwiska, Imienia, Miejsca zamieszkania / położenia nieruchomości, numeru telefonu komórkowego i ewentualnego adresu E-mail.

Adres podany w rejestracji powinien być adresem stałego pobytu lub posiadania nieruchomości na terenie Gminy Nowy Żmigród. Wiadomość wysyłana z Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego będzie kierowana do odbiorców według miejsca, które zostało podane podczas rejestracji.

Osoba rejestrująca się otrzyma wiadomość o sytuacji kryzysowej dotyczącej miejsca podanego podczas rejestracji bez względu na miejsce, w którym się znajduje. System nie kieruje informacji do wszystkich osób znajdujących się w danym regionie zagrożenia ani nie zbiera danych o bieżącej lokalizacji.

Jeden numer telefonu może być przypisany tylko do jednej lokalizacji.


Rejestracja, jak i otrzymywanie informacji SMS jest bezpłatne.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Nazwisko *
Miejsce zamieszkania / położenia nieruchomości *
Numer telefonu komórkowego *
Wpisz numer telefonu komórkowego, wraz z prefiksem "48" i bez spacji (11 cyfr), np: 48123456789
Adres e-mail
Polityka prywatności *
Administratorem bazy teleadresowej jest firma INWAT-ENERGO Sp. z o.o. z siedzibą: 90-301 Łódź ul. Sienkiewicza 101/109, dostawca systemu Alert-SMS nie przetwarza, nie udostępnia ani nie wykorzystuje w celach marketingowych danych przekazywanych przez Użytkowników. W przypadku danych przekazywanych przez Użytkownika w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego dane te przekazywane są do Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Gminy w Nowym Żmigrodzie (Zwanego dalej "Administratorem") i mogą zostać wykorzystane wyłącznie do przesłania na wskazany numer telefonu i adres e-mail powiadomień i ostrzeżeń.
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy