100 programistów dla Szczecina - zainteresowanie kursami programowania
W Polsce brakuje ponad 50 tysięcy informatyków, w większości programistów. Prawie 40% firm IT ma problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie rynku oraz niż demograficzny problem ten pogłębia się z roku na rok i w 2020 r. może brakować nawet 80 tys. osób!

Fundacja Netcamp widząc to ogromne wyzwanie, które hamuje rozwój lokalnych firm IT stworzyła wizję "100 programistów dla Szczecina" których co roku chcemy dostarczyć na lokalny rynek.

Jednym z działań jest projekt "Programiści dla Szczecina" gdzie wraz z Zachodniopomorską Szkołą Biznesu organizujemy bezpłatne kursy z programowania aplikacji internetowych w PHP, testowania oprogramowania oraz pracy w SCRUM z certyfikacją IT.

Dzięki wsparciu UE w ciągu 2 lat planujemy wyszkolić ponad 160 osób, które będą mogły rozpocząć swoją przygodę w branży IT. Aby wziąć udział w rekrutacji wyślij zgłoszenie na stronie https://programowanie.szczecin.pl

Jeżeli interesują Cię jednak inne technologie jak Python, Java, C++ itp to wypełnij poniższą ankietę a skontaktujemy się z Tobą jeżeli tylko uruchomimy kolejne kursy w innych technologiach :)

Kim jesteś? *
Projekt „Programiści dla Szczecina – certyfikowane kwalifikacje zawodowe w branży informatycznej” jest realizowany ze wsparciem ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, w ramach Działania RPZP.08.06.00. Nr umowy RPZP.08.06.00-32-K119/17-00
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms