Programiści dla Szczecina - bezpłatne kursy z programowania i testowania
W Polsce brakuje ponad 50 tysięcy informatyków, w większości programistów. Prawie 40% firm IT ma problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie rynku oraz niż demograficzny problem ten pogłębia się z roku na rok i w 2020 r. może brakować nawet 80 tys. osób!

Fundacja Netcamp widząc to ogromne wyzwanie, które hamuje rozwój lokalnych firm IT wraz z Zachodniopomorską Szkołą Biznesu startuje z nowym projektem "Programiści dla Szczecina" - bezpłatnych kursów z programowania i testowania oraz możliwością zdobycia certyfikatów IT :)

Dzięki wsparciu UE w ciągu 2 lat planujemy wyszkolić ponad 160 osób, które będą mogły rozpocząć swoją przygodę w branży IT. Wypełnij naszą krótką ankietę a skontaktujemy się z Tobą jak tylko ruszy rekrutacja na nasze bezpłatne kursy :)

Kim jesteś? *
Projekt „Programiści dla Szczecina – certyfikowane kwalifikacje zawodowe w branży informatycznej” jest realizowany ze wsparciem ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2010, w ramach Działania RPZP.08.06.00. Nr umowy RPZP.08.06.00-32-K119/17-00
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms