100 programistów dla Szczecina - zainteresowanie kursami programowania
W Polsce brakuje ponad 50 tysięcy informatyków, w większości programistów. Prawie 40% firm IT ma problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie rynku oraz niż demograficzny problem ten pogłębia się z roku na rok i w 2020 r. może brakować nawet 80 tys. osób!

Fundacja Netcamp widząc to ogromne wyzwanie, które hamuje rozwój lokalnych firm IT stworzyła wizję "100 programistów dla Szczecina"  których co roku chcemy dostarczyć na lokalny rynek.

W ramach realizacji tej wizji przeszkoliliśmy jako Zachodniopomorska Szkoła Programowania kilkadziesiąt osób na kursach Front-end Developer oraz Python. Stworzyliśmy projekt "Programiści dla Szczecina" bezpłatnych kursów z programowania aplikacji internetowych w PHP, testowania oprogramowania oraz pracy w SCRUM z certyfikacją IT. Projekt ten został już  zakończony a dzięki wsparciu UE ponad 160 osób dostało szansę żeby rozpocząć swoją karierę w branży IT.

Jeżeli interesują Cię nasze kolejne kursy programowania, które planujemy realizować we współpracy z lokalnymi firmami IT to wypełnij tą ankietę a skontaktujemy się z Tobą gdy tylko uruchomimy kolejne szkolenia.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Kim jesteś? *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy