Badanie zapotrzebowania samorządów w zakresie transportu niskoemisyjnego oraz smart city

Szanowni Państwo
Celem badania jest ocena aktualnego stanu oraz perspektyw rozwoju transportu niskoemisyjnego (pojazdy, infrastruktura, energia), mobilności współdzielonej (np. carsharing) oraz smart city w polskich miastach, gminach i przedsiębiorstwach komunalnych.

Ankieta jest częścią projektu badawczego realizowanego na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie rozwoju elektromobilności, transportu niskoemisyjnego oraz smart city.

Wyniki ankiety pozwolą na usystematyzowanie wiedzy w zakresie zapotrzebowania samorządów na rozwiązania w obszarze transportu niskoemisyjnego oraz wypracowanie ostatecznego programu studiów podyplomowych pt.
"Zarządzanie mobilnością w Jednostkach Samorządu Terytorialnego. Nowe trendy: ekomobilność, transport niskoemisyjny, smart city", które planujemy uruchomić na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Sformułowane na bazie badań wnioski i rekomendacje zostaną przekazane do instytucji odpowiedzialnych za kreację ekosystemu i rozwiązań w zakresie transportu niskoemisyjnego.


W przypadku pytań i wątpliwości proszę o kontakt z członkami zespołu badawczego:
dr Grzegorz Tchorek, tel. 695 731 465; mail: tchorek@wz.uw.edu.pl,
Filip Targowski, tel. 696 158 539; mail: filip.tar@outlook.com.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service