Zaoferuj pomoc we Wrocławiu - Coronavirus Wrocław
Jeśli jesteś zdrowy i chciałbyś pomóc w swoim mieście w ramach rozszerzonej pomocy sąsiedzkiej, możesz zarejestrować się jako pomocnik za pomocą poniższego formularza.

Po przesłaniu formularza i ręcznej weryfikacji, informacje podane przez Ciebie zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej i tym samym udostępnione osobom poszukującym pomocy oraz osobom odwiedzającym naszą stronę internetową.

Informujemy, że Twoje dane będą posiadać osoby szukające pomocy, jak również osoby które odwiedzą naszą stronę. Zatem te osoby, również będą przetwarzać Twoje dane na skutek ich udostępnienia przez Ciebie. Zatem podawaj te dane, które chcesz aby były widoczne dla innych. Swoje dane udostępniasz sam, my tylko udostępniamy platformę do komunikacji pomiędzy Tobą a osobami potrzebującymi.

Prosimy przestrzegać następujących zasad:
• żadnych reklam,
• brak nielegalnych/niebezpiecznych ofert (rozważ również ochronę własną!),
• tylko poważne oferty,
• tylko wpisy dotyczące faktów/"bez opinii".
Zgadzam się aby wszystkie podane przeze mnie dane zostały opublikowane na stronie internetowej https://coronavirus-wroclaw.pl/ w postaci niezaszyfrowanej listy, aby osoby potrzebujące pomocy mogły się ze mną bezpośrednio skontaktować. *
Aby zmienić lub usunąć wpisy, należy wysłać e-mail za pomocą formularza kontaktowego.
Required
Imię *
Oferuję pomoc *
Required
Dzielnica *
Required
Kod pocztowy
(do późniejszego wykorzystania w statystyce, nieopublikowany jako tekst jawny)
Możliwości kontaktu *
Numer telefonu komórkowego, który jest widoczny dla osoby potrzebującej. Pamiętaj aby chronić swoje dane i podawać niezbędne minimum.
Uwagi
Np.: specjalistyczna wiedza i umiejętności, takie jak umiejętności językowe; dostępność samochodu; dostępność środków ochrony osobistej itp. + informacje o Twojej ofercie. Pamiętaj aby chronić swoje dane i podawać niezbędne minimum.
Skąd dowiedziałeś się o tej stronie internetowej?
(odpowiedź prywatna)
Oświadczam, że wszystkie dane podane przeze mnie w niniejszym formularzu są prawdziwe. Pamiętaj proszę o odpowiedzialności karnej za podszywanie się pod inną osobę wynikającej z ustawy Kodeks Karny Art. 190a § 2. (Dz.U. 1997 nr 88 poz. 553 z późn.zm.). *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy