Denveras metode
Latvijas Universitātes Akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1 notiks unikāla konference "Agrīnā autisma intervence: Denveras modelis" (Early Start Denver Model).
Šī metode 2012.gadā tika atzīta par vienu no 10 nozīmīgākajiem medicīnas atklājumiem. Tā paredzēta bērniem no 12 mēnešu līdz 4 gadu vecumam. Pētījumi liecina, ka šī metode uzlabo smadzeņu funkcionēšanu, normalizē smadzeņu aktivitāti, izteikti palīdz uzlabot valodas attīstību un adaptācijas spējas, mazina autisma simptomus, kā arī uzlabo intelekta koeficientu par 18 punktiem, salīdzinot ar 4 punktiem citās intervencēs. Speciālista pārraudzībā šo pieeju, kas prasa aptuveni 20 stundas nedēļā, var īstenot paši vecāki; konsultants palīdz tikai 1-2 h nedēļā.
Konference notiks angļu valodā, tiks nodrošināts tulkojums.
Dalības maksa no 11.aprīļa - 80 eiro.

Paldies visiem par pieteikumiem, un informējam, ka sakarā ar lielo pieprasījumu pieteikšanās apmācībās "Agrīnā intervence: Denveras modelis" (Early Start Denver Model) ir slēgta. Ja vēlaties pieteikties uz rezerves vietām, ja kāds atteiksies, droši piesakieties vai rakstiet info@autisms.lv
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy