Harlem Beats - Kursy tematyczne - Afro i praca ciałem, Charleston, Ballroom Blues
Hej,

Chcielibyśmy Was zaprosić na zajęcia tematyczne w Harlem Beats, w ramach których skupimy się na konkretnym zagadnieniu w ramach 4 spotkań po 70 lub 80 minut. Tym razem czekają na nas aż trzy opcje do wyboru 🙂  

Zajęcia przeznaczone są dla każdego - nawet jeżeli nie masz doświadczenia w tańcach swingowych lub bluesowych ;)

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

AFRO i świadomoa praca ciałem  (po 2 zajęcia z każdego z tematów)

Jeśli kochasz rytmiczne bębny, zastanawiasz się, jaka jest estetyka tańców afrykańskich z zachodnich regionów kontynentu, do dziś widoczna w tańcach swingowych i bluesowych, chcesz świadomie poruszać się i tańczyć, poznać podstawowe ruchy Afro, np. aby wziąć udział w tanecznym jamie, te zajęcia są dla Ciebie! Ruch w tańcach afrykańskich jest odśrodkowy, czyli pochodzi z centrum i kiedy uczymy się poruszać w ten sposób, optymalizujemy ruch i nie męczymy się biegnąc, skacząc lub tańcząc. Zajęcia będą miały charakter wprowadzający w obydwa tematy - świadomej pracy ciałem oraz afro (każdy z tematów zajmie dwa zajęcia i będą się przeplatać).

Na zajęcia trzeba mieć karimatę, wygodne buty (trampki, adidasy, itp). Będzie intensywanie dla ciała i glowy :) Zajęcia mają na celu rozluźnienie ciała, poprawienie świadomości ruchu oraz naukę zdrowego poruszania się - wszystko to ma charakter pomocniczy dla zajęć tanecznych, które mamy w Harlem Beats.

Widzimy się:
- 1 czerwca
- 15 czerwca
- 22 czerwca
- 29 czerwca

Szczegółys
- zajęcia trwają 70 minut
- Miejsce: YMCA, ul. Stefana Żeromskiego 26, sala 011
- Czas: Czwartki, 19.30 - 20.40 (4 spotkania)

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Ballroom Blues - Jazzujący Blues 

Lubisz jazzujące, przeciągłe brzmienie trąbek, klarnetów albo rytmiczne dźwięki kontrabasu lub pianina w klimatycznym, nowoorleańskim stylu? Jeżeli głos Louisa Armstronga, Elli Fitzgeralt albo muzyka Sidney’a Becheta lub Duke’a Ellingtona sprawiają, że chce Ci się płynąć wraz z melodią to te zajęcia są dla Ciebie. Kiedyś potańcówki na drewnianych parkietach sal balowych do muzyki na żywo były czymś na co czekało się z zapartym tchem. Dziś możemy to zrealizować m.in. w ramach potańcówek i wydarzeń Harlem Beats, a jeżeli brakuje Ci wiedzy o krokach, charakterze i stylistyce tańca do jazzujacego bluesa, zapraszamy na zajęcia :) 

Widzimy się:
- 7 czerwca
- 14 czerwca
- 21 czerwca
- 28 czerwca

Szczegóły
- zajęcia trwaja 80 minut
- Miejsce: YMCA, ul. Stefana Żeromskiego 26, sala fitness
- Czas: Środy, 18:00 - 19:20 (4 spotkania)

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

CRAZY LEGS - Charleston lat 20-tych 

Lubisz klimaty vintage, stare filmy oraz szalony jazz tamtych lat? W takim wypadku zapraszamy na zajęcia tematyczne, w ramach których damy się ponieść muzyce lat 20-tych.

Charleston jest żywiołowym i pełnym pozytywnej energii tańcem, który popularność zdobywał na początku 20’ wieku, zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i Europie. Charakteryzował się rytmicznością, podrugującą muzyką oraz szalonymi krokami. Charlestona zobaczymy na niejednym amerykańskim filmie - teraz powiedzenie "też bym tak chciał/a" zamienimy na "też tak potrafię" ;)


Szczegóły
- zajęcia trwaja 80 minut
- Miejsce: YMCA, ul. Cypriana Norwida 4C (Latino Cafe)
- Czas: Srody od 7 czerwca, 20:00 - 21:20 (4 spotkania)

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

- Na zajęcia solo zapisujemy się, oczywiście, bez pary, a na zajęcia w parach można się zapisać pojedynczo lub w parze - postaramy się dobrać Ci partnera/partnerkę. Liczy się kolejność zgłoszeń

- Uczestnictwo w zajęciach jest możliwe dopiero po otrzymaniu potwierdzenia ze strony organizatora;

- Standardowy koszt zajęć to 140 zł za cały cykl zajęć (4 spotkań). Pojedyncze zajęcia kosztują 45 zł, jeżeli wiesz, że weźmiesz udział tylko w 1, 2 lub 3 zajęciach.

- Jeżeli chodzisz już regularnie do nas na jeden kurs, to za 4 zajęcia w ramach kursu zapłacisz jedynie 100 zł. Jezeli chodzisz już na dwa kursy, to jako trzeci będzie Cię kosztować 80 zł, a czwarty zaledwie 50 zł.

W razie pytań prosimy o kontakt na harlembeatsstudio@gmail.com

Do usłyszenia/zobaczenia! ;)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię *
Nazwisko *
Telefon kontaktowy *
Zapisuję sie na: *
Required
Na zajęcia w parze zapisuję się z:
Dodatkowy komentarz / skąd się o nas dowiedziałeś/aś :) :
Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuję jego warunki:

https://drive.google.com/file/d/11R07HNX9T0AAE9FSXdojIuPCGRqDr1Ib/view?usp=share_link
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy