Členství v OKR Mastermind skupině - Informace o zájemci
Cílem vznikající OKR Mastermind skupiny je, aby členům dobře sloužila ke vzájemné pomoci při řešení svých potřeb a pomohla jim využívat framework OKR (Objectives & Key Results) jako dobře fungující nástroj. Vyplněním tohoto formuláře vyjadřujete nezávazný zájem o členství v této skupině a o další komunikaci, tj. detailní informace a podmínky, které se upřesní i na základě výsledků tohoto dotazníku.

Organizátorem vznikající Mastermind skupiny je Miroslav Vlach (IČ:73849847) pod záštitou Projektového klubu (www.projektovyklub.cz) s historií více než 80 setkání od roku 2010. Poskytnuté informace ani kontaktní údaje nebudou bez dalšího souhlasu s nikým sdíleny. Většina aktivit mastermind skupiny bude mít omezenou kapacitu a vyžadovat rozumný finanční příspěvek pro zajištění dlouhodobé udržitelnosti aktivit. Předběžná frekvence setkávání bude 1-3x měsíčně: Start s OKR 2x měsíčně, pokročilí 1x měsíčně + občasný meetup).

Vyplňuje se 1x za organizaci (dá se uvést více lidí za organizaci).
O jaké formy setkávání kolem OKR máš zájem? *
Formát nemusí být nutně čistý mastermind. Více o mastermind formátu např. zde https://navolnenoze.cz/blog/mastermind (dobrovolné čtení)
Required
Jaké potřeby chceš pomocí členství v Mastermind skupině řešit? Jak silný v tom u sebe a své organizace cítíš závazek a podporu vedení? *
Jakou bys v Mastermindu zastupoval organizaci (firma, neziskovka,...)? *
Kromě názvu klidně doplň i další info - velikost, www, obor činnosti...
Jméno a Příjmení *
Za každou organizaci stačí vyplnit formulář jednou - sem prosím napsat hlavní kontaktní osobu.
Kontaktní údaje: email, telefon *
Další osoby z organizace, které by se setkání rády účastnily:
(u větších organizací se dá domluvit více zapojených účastníků - např. 2-3 lidi, kteří se mohou zastoupit v účasti na setkáních )
Používáte už OKR? Pokud ano, jak bys popsal historii a rozsah využití tohoto frameworku u vás v organizaci? *
Na jakou úroveň byste se ve vztahu k OKR zařadili? *
Odkud jste zatím nejvíce čerpali informace o OKR?
Libovolné doplnění, upřesnění nebo vzkaz
Preferované časy ONLINE akcí a setkání (termíny budete znát delší dobu dopředu) *
Required
Preferované dny v týdnu pro setkání *
Required
Preferovaná témata k řešení nebo k diskuzi: *
V rámci poslední možnosti klidně navrhni i další témata.
Required
Průzkum: Kdyby na první 2 pilotní měsíce byla možnost zvolit si výši dobrovolného členského příspěvku, jakou částku byste za svou organizaci byli ochotní přispět?
Vize - v ideálních podmínkách by skupina mohla v řádu 1-2 let výrazně pomoci kultivovat stav využití OKR v Česku a také podpořit dostupnost kvalitních informačních zdrojů v češtině. Kromě pomoci pokročilým i začínajícím členům (omezená kapacita) by bylo super mít ve skupině lidi a firmy, které se nebudou bránit tomu, šířit v autorizované podobě best practice ve formě dostupných podpůrných materiálů i za hranice skupiny a ochotné tomu v rámci svých možností pomáhat.
Která barva je okrová? 😄
Clear selection
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Mira Vlach. Report Abuse