Reģistrācija bezmaksas ACU VESELĪBAS DIAGNOSTIKAI
KUR: Acu veselības centrā, A. Čaka iela 70-6, Rīgā, LV-1011

Ja Jūsu vecums ir 55+ un Jūs vēlaties bez maksas pārbaudīt savu acu veselības stāvokli, piesakieties sociālā projekta "Iespēja redzēt", kas tiek īstenots ar Eiropas sociālā fonda atbalstu, apmaksātai acu veselības diagnostikai! 👆  Vietu skaits stingri ierobežots!

✅   Pēc reģistrācijas ar Jums sazināsies mūsu darbinieki, lai piedāvātu un saskaņotu brīvos iespējamos vizītes laikus!

Par acu veselības diagnostiku:

Acu veselības diagnostika ir redzes pārbaude, kuras rezultātā tiek iegūta plaša informācija par acu veselības stāvokli. Padziļinātai acs apskatei tiek lietoti medikamenti, kuri paplašina acu zīlītes. Pēc tam ir apgrūtināta redze tuvumā – grūtāk lasīt, strādāt ar datoru, kā arī var būt izteikta jutība pret spilgtu gaismu un jūtams neliels diskomforts, skatoties tālumā. Pēc vizītes nav vēlams ieplānot svarīgus rakstu darbus vai braucienu ar mašīnu. Ja jums ir tāluma brilles vai saulesbrilles, noteikti paņemiet tās līdzi, jo tās mazinās redzes diskomfortu.

Ilgums:
Izmeklējums ilgst apmēram 40 minūtes. Lūgums ierasties 5-10 minūtes pirms noteiktā izmeklējuma laika, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu.
 
Standarta pilna acu pārbaude sevī ietver redzes asuma pārbaudi bez korekcijas un labākā koriģētā redzes asuma noteikšanu, acs iekšējā spiediena mērīšanu, biomikroskopiju (acs priekšējo daļu un caurspīdīgo acs struktūru apskate ar spraugas lampu), biomikrooftalmoskopiju (acs mugurējo daļu – tīklenes, redzes nerva, asinsvadu apskate, izmantojot liela palielinājuma lēcas).
Tiek veikts arī specifiska apskate - OCT (optiskās koherentās tomogrāfijas) izmeklējums.


👉  Saslimšanas, kuru diagnozes var tikt konstatētas ACU VESELĪBAS DIAGNOSTIKĀ:
✅   katarakta, ✅   glaukoma, ✅   tīklenes mākulas deģenerācija, ✅  sausās acs sindroms, ✅  citas saslimšanas (ļoti plašs spektrs, ko izraisa dažādi iemesli).

🔥   Kāpēc šāds izmeklējums ir svarīgs? 🔥

✔️  Šajā tehnoloģiju laikmetā, tehniskā apskate ir nepieciešama ne tikai dažādām iekārtām, bet arī cilvēka veselības stāvoklim, ieskaitot redzi. Acu veselības diagnostika ir kā redzes Tehniskā apskate, kas palīdz iegūt sirdsmieru, ja viss ir kārtībā vai arī veikt nepieciešamās darbības, ja tas ir nepieciešams.

✔️  Daudzas slimības, piemēram, tīklenes mākulas deģenerācija un glaukoma progresē, pašam cilvēkam to nemanot. Diagnostika palīdz konstatēt, vai ir pamats uztraukties un vai ir nepieciešami tālāki izmeklējumi. Tādējādi var tikt novērstas redzes problēmas nākotnē, tajā skaitā redzes pasliktināšanās un pat zaudēšanu. Atsevišķām acu slimībām progresējot, pārmaiņas acīs kļūst neatgriezeniskas!

✔️  Acu veselības diagnostika ir lielisks risinājums veselības higiēnai un profilaksei, īpaši mūsdienās, kad ir tik daudz ierīču ar ekrāniem (TV, mobilie, datori u.c.), kā rezultātā acis arvien vairāk ir nogurušas, kas ietekmē arī to veselību.

✔️  Izmeklējums sniedz ļoti plaša spektra informāciju par acu veselību, tāpēc tā ir izcila iespēja iegūt vērtīgas zināšanas par savu veselību, īpaši, ja tas iespējams bez maksas.

🔥  Acu veselības diagnostikas standarta cena ir 95 EUR, taču, ar Eiropas sociālā fonda atbalstu, sociālā projekta "Iespēja redzēt" ietvaros Jums to ir iespējams veikt pilnīgi bez maksas! 🔥
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds *
Uzvārds *
Vecums (pilni gadi) *
Vai Jums diagnosticēta kāda no acu saslimšanām?
Vai Jums ir bijusi acu operācija? *
Ja iepriekšējā jatājumā atbildējāt "Jā", lūdzu norādiet, kāda operācija tika veikta.
e-pasts *
Telefona numurs *
Piekrišana datu apstrādei
Apstiprinot šo anketu, apliecinu, ka pirms izmeklējuma parakstīšu piekrišanu savu datu apstrādei Eiropas Sociālā fonda projekta "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" (projekta identifikācijas Nr.9.1.1.3/15/I/001) ietvaros un datu nodošanai atskaišu veidā Akciju sabiedrībai “Attīstības finanšu institūcija Altum” (Vienotais reģ. Nr. 50103744891), kurš ir projekta izpildes pārraudzītājs, saskaņā ar granta līgumu Nr.255960/SU0000242.

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of SIA GGL8. Report Abuse