Týždeň dobrovoľníctva 2018 v Nitre
Dobré skutky sa dejú a vy budete toho súčasťou. Týždeň dobrovoľníctva bude prebiehať v dňoch 16.-22 septembra 2018 v Nitre. Zapojiť sa môžete, ak ste:
• mimovládna nezisková organizácia, občianske združenie,nadácie a podobne,
• verejná organizácia (škola, zariadenie sociálnych služieb a pod.),
• firma.


Zapojením sa do Týždňa dobrovoľníctva získate nových dobrovoľníkov a dobrovoľníčky do svojej organizácie, potenciálnych sponzorov a pomôžete k zviditeľneniu seba a dobrovoľníctva v našom kraji.

Email address *
Údaje organizácie
Prosím, vyplňte pravdivo všetky údaje. Budeme ich potrebovať pri zverejňovaní Vami vytvorených aktivít Týždňa dobrovoľníctva 2018.
Názov organizácie *
Your answer
Meno a priezvisko kontaktnej osoby *
Your answer
Emailová adresa kontaktnej osoby *
Your answer
Telefónne číslo kontaktnej osoby *
Your answer
Adresa web stránky *
Your answer
Súhlas so spracovaním osobných údajov
V súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, Nariadením EÚ 2016/679 a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ako dotknutá osoba poskytujem Nitrianskemu centru dobrovoľníctva (NCD) ako Prevádzkovateľovi súhlas na spracovanie mojich osobných údajov. Beriem na vedomie, že moje osobné údaje sú spracované a uchovávané pre účely realizácie Týždňa dobrovoľníctva 2018 v Nitrianskom kraji. Zároveň vyjadrujem súhlas s vyhotovením a zverejnením fotografií na účely propagácie NCD. Súhlas som dal/a zo svojej slobodnej vôle bez akékoľvek nátlaku. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať emailom na adrese jana(zavinac)ncd.sk
*
Popis dobrovoľníckych aktivít
Počas Týždňa dobrovoľníctva môžete pripraviť dobrovoľnícku aktivitu:

• pripravte dobrovoľnícke aktivity, ktoré prispievajú k riešeniu konkrétnej situácie priamo vo Vašej organizácii, komunite, či meste a prilákajte dobrovoľníkov/čky k ich realizácii. Aktivita môže byť pre jedného až nekonečne veľa dobrovoľníkov, vy najlepšie viete, s čím vaša organizácia práve potrebuje pomôcť.
• aktivita môže byť pre jedného či viacerých dobrovoľníkov.
• aktivita môže byť jednodňová i celotýždňová.

Názov aktivity *
Your answer
Deň a čas konania aktivity (16.- 22 septembra 2018) *
Your answer
Popis aktivity *
Your answer
Presná adresa, kde bude aktivita prebiehať *
Your answer
Vaše otázky/pripomienky?
Your answer
Ďakujeme!
Všetky info si starostlivo prejdeme a čoskoro vás budeme kontaktovať . V prípade otázok nás kontaktujte na andrea@ncdnitra.sk .Tešíme sa na vás!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service