Nuotolinis visuotinis LRSD narių pasitarimas - balsavimas (2019-12-03)
Gerbiami LRSD nariai,
Į mus kreipėsi gerbiamo Gendručio Morkūno našlė su prašymu paremti pakartotiną G. Morkūno knygos „Radiacinė sauga. Tai labai paprasta“ leidimą. G. Morkūnas nepaprastai daug nuveikė kuriant ir plėtojant radiacinės saugos infrastruktūrą Lietuvoje, skleidęs savo žinias ir patirti radiacinės saugos srityje ir už Lietuvos ribų, bei buvo vienas iš LRSD įkūrėju. 2020 m. jam sukaktų 60 m., jo knygos leidimas būtų labai gražus gestas gerbiamo Gendručio atminčiai ir jo indeliui į radiacinės saugos žinių sklaidą Lietuvoje pagerbti. Knyga „Radiacinė sauga. Tai labai paprasta“, suprantama daugeliui skirtingų tikslinių grupių kalba pasakoja apie jonizuojančiąja spinduliuotę. Tokių leidinių Lietuvių kalba deja nėra daug, o ir šios teliko keli egzemplioriai. Šiandien Lietuvos gyventojų ugdymas radiacinės saugos srityje ir žinių apie jonizuojančiąją spinduliuotę sklaida yra labai aktualūs atsižvelgiant į visuomenės susirūpinimą dėl kaimynystėje statomos atominės elektrinės keliamo jiems pavojaus.
Vienas iš LRSD tikslų, įteisintų įstatuose, yra švietimo ir informacijos radiacinės saugos klausimais sklaidos, įskaitant leidybą, plėtojimas, todėl LRSD dalyvavimas šioje gražioje iniciatyvoje, būtų svarbus žingsnis įgyvendinant draugijos iškeltus uždavinius. Pernai mes pasitvirtinome LRSD stipendijos skyrimo nuostatas, kuriuose numatyta galimybė skirti paramą leidybai. Tačiau, kadangi yra tam tikrų teisinių niuansų dėl šio klausimo (pvz. draugija negali remti fizinių asmenų, stipendija gali būti skirta tik draugijos nariui, o p. Regina Morkūnienė nėra draugijos narė, leidykla sutikusi išleisti knygą nėra paramos gavėjas ir pan.), palaikyti šią iniciatyvą galime tik įsigyjant tam tikrą knygų kiekį (vieneto kaina 4,50 Eur.).
LRSD valdyba iš esmės pritarė tam, kad ateinančiais metais vienaip ar kitaip reikia prisiminti G. Morkūno indėlį į radiacinės saugos vystymąsi, prisidedant prie jo knygos pakartotino leidimo, skiriant atskirą sesiją kasmet kartu su RSC organizuojamo Černobylio avarijos minėjimo renginio metu, arba organizuojant atskirą renginį ar kt.
Šio pasitarimo metu taip pat buvo nutarta šį klausimą svarstyti visuotinio LRSD narių balsavimo būdu. Maloniai prašome Jūsų pareikšti savo nuomonę šiuo klausimu ir užpildyti apklausos formą:
Vardas Pavardė
Your answer
El. paštas *
Your answer
Ar iš esmės pritariate siūlymui 2020 m. skirti LRSD finansinę paramą siekiant prisiminti gerbiamo dr. G. Morkūno įnašą į radiacinės saugos stiprinimo Lietuvoje procesą, tarptautinį bendradarbiavimą, Radiacinės saugos draugijos kūrimo procesą ir pan.? *
Jeigu Jūsų atasakymas "Ne" arba "Neturiu nuomonės šiuo klausimu", toliau formos nepildote
Required
Kokio pobūdžio paramą Jūsų nuomone tikslinga būtų skirti?
Jūsų siūlymai/pastabos
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy