Iedvesmas rīts AIF kapacitātes projektu idejām
✍️ Ja šobrīd raksti Aktīvo iedzīvotāju fonda kapacitātes projektu un vēlies pārliecināties, vai pareizi fokusējies, vienlaicīgi gūstot pieredzi un iedvesmu no esošajiem kapacitātes projektu īstenotājiem - aicinām ieklausīties 3 organizāciju stāstos par to kapacitātes vajadzībām, ceļu līdz konkrētām idejām un to izpildījumu AIF projektā.

💡 Saruna notiks Zoom platformā 2022. gada 12. janvārī no plkst. 9.30-11.00.
💡 Piesakies līdz 12. janvāra plkst. 8.00.

🔹 Ilze More no "Radi Vidi Pats" stāstīs par izaicinājumiem organizācijas komunikācijā ar sabiedrību un to, kādas idejas iekļautas AIF kapacitātes projektā.

🔹 Liene Indrāne no "Vecāku māja" stāstīs par gūtajām atziņām ziedojumu kampaņu organizēšanā - pieļautajām kļūdām, pārdomām un gūto atziņu iekļaušanu AIF kapacitātes projektā, kas rezultējies ar 100 000 euro ziedojuma saņemšanu.

🔹 Ilze Zosule no Hospiss LV stāstīs par organizācijas brīvprātīgo palīgu koordinācijas procesa digitalizāciju, kas atbrīvo organizācijai papildu resursus un ļauj izdarīt vairāk jeb par vadības procesu uzlabošanu.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jūsu vārds, uzvārds *
Jūsu pārstāvētā organizācija vai institūcija *
Jūsu e-pasta adrese *
Jūsu tālruņa numurs *
Vai vēlaties saņemt jaunumus no Aktīvo iedzīvotāju fonda savā epastā?
Šo iespēju atzīmējiet, ja vēl nesaņemat jaunumus no Aktīvo iedzīvotāju fonda savā epastā, bet vēlaties tos saņemt.
Clear selection
Komentāriem, priekšlikumiem, jautājumiem
Par personas datu apstrādi
Personas dati tiks izmantoti tikai šī pasākuma organizēšanai saskaņā ar GDPR - Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula).
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy