Реєстрація на дводенний практичний тренінг з ненасильницького спілкування з Евою Рамбалою (23-24 вересня)
Дорогі друзі!

Запрошуємо Вас на дводенний практичний тренінг з ненасильницького спілкування* з Евою Рамбалою**, який відбудеться 23-24 вересня 2017 року з 10:00 до 18:00. Будь ласка, зверніть увагу, що участь у цьому тренінгу можлива лише за умови проходження одноденного тренінгу з ненасильницького спілкування.

Для участі заповніть, будь ласка, реєстраційну форму нижче.

Вартість участі у тренінгу становить 5000 грн. (за умови оплати до 20 вересня) і 6000 грн. (за умови оплати після 20 вересня). Кількість учасників у групі - до 20 осіб. Рахунок для здійснення оплати ми надішлемо Вам після проходження реєстрації.

Місце проведення тренінгу буде повідомлено додатково.
Якщо у Вас виникли (або залишились) запитання щодо тренінгів з ненасильницького спілкування, Ви можете зв'язатись з нами за телефоном 050 359 72 66 (Ольга) або електронною поштою info@empatia.pro

* Ненасильницьке спілкування (ННС) – метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття та потреби кожної людини та задовольнити їх. Метод заснований у 6о-х роках американським психологом д-ром Маршаллом Б. Розенбергом і користується заслуженою увагою та популярністю в світі, оскільки прокладає шлях до зцілення та примирення: у близьких і родинних стосунках, відносинах на роботі, у системі охорони здоров’я та соціального забезпечення, у роботі поліції, взаємовідносинах працівників пенітенціарних установ, ув’язнених осіб та військовослужбовців, а також у роботі урядів, шкіл та організацій, які працюють із соціальними змінами.

Nonviolent Communication (abbreviated NVC, also called Compassionate Communication or Collaborative Communication). More about NVC: http://en.wikipedia.org/wiki/Nonviolent_Communication

** Ева Рамбала є офіційним тренером Міжнародного центру ненасильницького спілкування (CNVC), яка протягом 7 років тісно співпрацювала з Маршаллом Розенбергом, засновником Центру та автором славнозвісної книги "Мова життя. Ненасильницьке спілкування". Ева має понад 20 років досвіду роботи тренером з ненасильницького спілкування та ефективних комунікацій, є досвідченим медіатором і фахівцем з примирення й відновлення порозуміння у більш ніж 30 країнах світу. Досвід Еви дуже різноманітний: вона працювала з компаніями, дитячими будинками, школами, в’язницями, лікарнями, духовними закладами тощо.

Ваше ім'я *
Your answer
По-батькові *
Your answer
Ваше прізвище *
Your answer
Ваш контактний номер телефону *
Your answer
Ваша електронна адреса *
Your answer
Сфера Вашої професійної діяльності *
Your answer
Чи готові Ви залишити відео-відгук (Ваші враження) щодо тренінгу після його проходження? *
Ваші питання та побажання організаторам (за бажанням)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms