Konkurs Numerologiczny PRZEDŁUŻONY TERMIN
KONKURS PRZEDŁUŻONY ZE WZGLĘDU NA NAWAŁ PRACY UCZNIÓW! PRACE WYSYŁAĆ MOŻNA DO NIEDZIELI (25.2.2018) DO KOŃCA DNIA!

Od dziś, 14 lutego, masz tydzień czasu na wysłanie tego konkursu (czyli do 21 lutego do północy). Zadania są trzy, tak więc nie myśl, że zrobisz wszystko za pierwszym podejściem. I PODPISZ SIĘ NAJPIERW!

Podaj imię, nazwisko oraz swój dom
Captionless Image
Your answer
1. Wejdź na czat i zapytaj Alexandra McLevisa, Amaię Rios lub Rafaela Wedena o datę powstania Uniwersytetu Magii i Czarodziejstwa (musisz to zrobić osobiście). Podaj tę datę (5p.)
Your answer
2. Oblicz za pomocą Redukcji Teozoficznej Wibrację Urodzenia UMiCa (można też oprócz tego podać Znak Zodiaku) oraz Wibrację obecnego Roku Szkolnego. Wpisz je tutaj. (5p.)
Your answer
Czas na ANALIZĘ! Proszę wziąć pod uwagę Podwibrację i pomyśleć o naszej szkole jak o żywym, myślącym i czującym organizmie. Formy dopuszczalne to wypracowanie (opis szkoły na podstawie danych numerologicznych), opowiadanie (bardziej twórcza forma opisu, tak samo uwzględniająca wszelkie dane). Możecie pisać analizę gdzieś indziej i tutaj wstawić link.
3. Dokonaj Analizy, biorąc za punkt wyjścia WU (oraz ewentualnie ZZ) UMiCa: jaka to szkoła, jak ma się do niej łacińska sentencja widniejąca na stronie szkoły? Pomyśl o słowach Dyrektora podczas Rozpoczęcia i Zakończenia, pomyśl o Magii, jaka towarzyszyła powstawaniu UMiCa. Natomiast Wibrację trwającego Roku Szkolnego potraktuj jak stan obecny: jaki to jest rok dla naszej szkoły, na co powinniśmy kłaść nacisk, a czego się wystrzegać? Nie zapominaj, że i ty jesteś częścią tej szkoły! (10-40p.)
Your answer
Przeczytaj uważnie opis Wibracji Urodzenia oraz opis Wibracji trwającego Roku Szkolnego. Na mojej stronie przedmiotowej znajdziesz też inne potrzebne materiały: http://wszystkojestliczba.blogspot.com/p/wibracja-numerologiczna-jedynki.html
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms