Pieteikums nometnei - "100% IT"
Nometnes nosaukums “100% IT”
Pirmā grupa: no 5. līdz 8. augustam, 2021
Otrā grupa: no 10. līdz 13.augustam, 2021
Norises vieta: Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskola, Jelgavas iela 7, Zaļenieki, Zaļenieku pag., Jelgavas novads
Nometni organizē: BDR “ideA”

Informācija par nometni:
Nometnes mērķis: Veicināt skolēnu izpratni par IT profesiju praktisko pusi, uzsvaru liekot uz praktisko darbošanos un profesiju iepazīšanu ar darba vides pārstāvju meistarklasēm, lekcijām un diskusijām, dodot iespēju skolēniem iepazīt darba un ražošanas procesus klātienē.

Nometnē jaunieši piedalīsies praktiskajās nodarbībās ar skolas eksperimentu komplektiem (mācību spēles: Littlebits DROID INVENTOR KIT, Littlebits Gizmos&Gadgets Kit, Littlebits Code kit, LEGO Education WeDo 2.0, LEGO Mindstrom Education EV3), radot komandās savus prototipus no piedāvātajiem komplektiem. Tāpat skolēni darbosies radoši tehniskajās nodarbībās, kuras vadīs IT jomu pārstāvoši lektori, tā sniegs nometnes dalībniekiem iespēju apgūt jaunas prasmes un saskatīt ar IT jomu saistītas karjeras iespējās nākotnē. Piedaloties ekskursijās, būs iespēja tikties ar uzņēmējiem un uzklausīt personīgās pieredzes karjeras stāstus par uzņēmējdarbības uzsākšanu un attīstību, apmeklēt uzņēmumus ar IT jomu saistītās nozarēs. Brīvajā laikā radošās un sporta aktivitātes.

Nometnes tiek organizēta ELFLA pasākuma “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” projekta “Karjeras izglītība – atbildība par savu un valsts nākotni” (projekta Nr.19-00-A019.333-000003.) ietvaros.
Nometnes izmaksas 100% sedz Eiropas lauksaimniecības fonds lauku attīstībai.

Projektu realizē biedrības “Partnerība laukiem un jūrai”, “Ropažu Garkalnes partnerība”, “Lauku partnerība Lielupe” un Somijas partnerība “Suupohja”.

Pasākumu laikā dalībnieki var tikt fotografēti/filmēti/intervēti, un audiovizuālais materiāls var tikt publiskots projekta “Karjeras izglītība – atbildība par savu un valsts nākotni” publicitātes nolūkos.

Vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās līdz 3.jūnijam (ieskaitot)

Bērnu vecāki atbild par bērnu nogādāšanu uz nometni un no tās.

Vairāk informācijas: 25189898 (Jana), ropazigarkalne@gmail.com, www.ropazigarkalne.lv

Email *
Bērna vārds, uzvārds *
Bērna vecums (pilni gadi) *
Izglītības iestāde un kura klase šogad pabeigta *
Dzīvesvietas adrese, tālrunis un e-pasts *
Vecāku, aizbildņa vārds uzvārds/ kontakttālrunis un e-pasts *
Uz kuru nometnes grupas laiku piesakos: *
Īss motivācijas apraksts, kāpēc vēlies piedalīties nometnē. *
Es piedalījos 2020.gada nometnē Engures novadā EsdaruDarbu? *
Uzraksti, ja ir kāda ēšanas diēta, alerģijas,veģetārietis, u.tml.
Saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 360 par “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” ir noteikti dažādi ierobežojumi attiecībā uz Covid 19 izplatības ierobežošanu. Lūdzu, atzīmēt 1 atbildi *
Paldies! Uzdod jautājumu mums! *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy