Aptauja par novada uzņēmējdarbības situāciju valstī izsludinātās Ārkārtējās Situācijas laikā
Ar šo aptauju Lielvārdes novada uzņēmēju biedrība vēlas apkopot informāciju par uzņēmējdarbības situāciju Lielvārdes novadā, kamēr valstī ir izsludināta Ārkārtējā Situācija ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību.
Iegūto informāciju sniegsim Lielvārdes novada pašvaldībai, lai rosinātu izskatīt atbalsta iespējas uzņēmējdarbības veicējiem šajā ārkārtas situācijā.
(2020. gada 14. aprīlis)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Uzņēmējdarbības veicēja nosaukums *
Kādā jomā tiek veikta uzņēmējdarbība? *
Uzņēmējdarbības veikšanas vieta *
Kā šobrīd valstī izsludinātais Ārkārtas Stāvoklis un ar to saistītie piesardzības pasākumi ietekmē Jūsu uzņēmējdarbības veikšanu? *
Lūdzu, raksturojiet situācijas ietekmi uz uzņēmējdarbības veikšanu?
Vai, Jūsuprāt, pastāv kādi atbalsta instrumenti, ar kuriem Lielvārdes novada pašvaldība varētu palīdzēt uzņēmējdarbībai šī brīža situācijā?
Kādu atbalstu šajā situācijā sagaidāt no Lielvārdes novada uzņēmēju biedrības?
Vai esat jau pieteikušies kādiem Valsts nodrošinātajiem atbalsta rīkiem uzņēmumiem Covid-19 ekonomisko seku ierobežošanai? Ja esat, lūdzu, nokomentējiet, kādiem tieši.
Vai ir vēl kāda papildu informācija, kuru vēlaties sniegt Lielvārdes novada uzņēmēju biedrībai vai Lielvārdes novada pašvaldībai?
Jūsu vārds, uzvārds *
E-pasta adrese un tālrunis *
Šie dati tiks izmantoti, ja būs nepieciešams ar Jums sazināties, lai iegūtu papildu informāciju par uzņēmējdarbību un iespējamajiem atbalsta veidiem.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy