Серія тренінгів "Громадський моніторинг правоохоронних органів: оцінюємо відкритість"
В межах проекту «Моніторингова кампанія відкритості Національної поліції в рамках Омбудсмен+» Асоціацією УМДПЛ буде проведено серію тренінгів, метою яких є актуалізація питання громадського контролю за забезпеченням прав людини в діяльності правоохоронних органів, вивчення законодавчої бази у сфері доступ до публічної інформації, а також, освоєння доступних пересічному громадянину інструменів моніторингу та адвокації, зокрема, "Методології оцінки відкритості суб'єктів владних повноважень", що була схвалена Омбудсманом як основний інструмент проведення досліджень у цій сфері.

Навчання проводитимуться 12-13.05 у Львові, 19-20.05 в Харкові, 26-27.05 в Одесі та 02-03.06 в Києві. До навчання залучатимуться громадські активісти та журналісти з усіх областей України, які заповнили дану анкету та пройшли відбір на засадах конкурсу. Дата та місто проходження навчання конкретного апліканта буде визначатись виходячи з територіального принципу: так, апліканти, що проживають в Закарпатській, Чернівецькій, Волинській, Івано-Франківській, Тернопільській та Львівській області - проходитимуть навчання у м. Львові; в Луганській, Донецькій, Полтавській, Дніпропетровській, Сумській та Харківській області - в м. Харкові; в Миколаївській, Херсонській, Кіровоградській, Запорізькій, Вінницькій та Одеській області - в м. Одесі, Житомирській, Рівненській, Чернігівській, Черкаській, Хмельницькій та Київській області - в м. Києві

Кінцевий термін подання заявок – 28 квітня 2017 року, 18:00. Кількість місць обмежена. Про результати конкурсного відбору апліканти будуть повідомлені до 3 травня 2017 року включно.

Увага! Після заповнення анкети аплікант протягом доби отримає підтвердження про реєстрацію, а також, додаткове завдання. Це завдання не є обов'язковим до виконання, проте буде слугувати бонусом при розгляді кандидатури.

Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам тренінгу буде забезпечено проживання, харчування, навчальні матеріали та відшкодування транспортних витрат.

Контактна особа: Іван Юрчик, керівник проекту «Моніторингова кампанія відкритості Національної поліції в рамках Омбудсмен+» – ivanyurchyk.umdpl@gmail.com

Детальніше на сайті УМДПЛ - http://bit.ly/2ojxvPz.

Email address *
П І Б *
Your answer
Рік народження *
Your answer
Профіль(і) в соцмережах *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
Місце проживання (у форматі: область, населений пункт) *
Your answer
Освіта (освітній рівень, спеціальність) *
Your answer
Зайнятість (працюю, студент) *
Your answer
Членство/співпраця з організаціями, виданнями, місцевими ініціативами чи активістами тощо *
Your answer
Досвід у сфері громадської діяльності, правозахисту, тощо *
Your answer
Очікування від тренінгу *
Your answer
Ваша мотивація
Your answer
Зауваження, побажання, пропозиції
Your answer
Я даю згоду на збір та обробку персональних даних *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms