| BOHATERON W TWOJEJ SZKOLE 2020 | Sprawozdanie
Nauczycielu,

po przeprowadzeniu zajęć o tematyce Powstania Warszawskiego oraz przygotowaniu życzeń dla Powstańców Warszawskich w formie wspólnego albumu/pamiętnika/plakatu itp. przyszedł czas na podsumowanie.

Prosimy o dokładne wypełnienie formularza ✍.

1) Nadanie przesyłki z wykonaną pamiątką z życzeniami oraz 2) wypełnienie elektronicznego sprawozdania - są niezbędne do otrzymania dyplomu uczestnictwa dla placówki i koordynatora.

Do sprawozdania możesz dodać załączniki (zdjęcia, filmy, scenariusze, karty pracy itp.), które pozwolą lepiej zobrazować zaangażowanie (Twoje i uczniów) w realizację projektu. Dodatkowo jeżeli o projekcie pisały lokalne media i są to publikacje internetowe - można zebrać linki w jednym dokumencie i również dołączyć. Pomocny w spakowaniu materiałów może okazać się https://wetransfer.com/.

Termin nadsyłania sprawozdań mija 📅 31 października o godz. 23:59. | UWAGA TERMIN PRZEDŁUŻONY DO 15 LISTOPADA!!

❌WAŻNE! Po wypełnieniu i przesłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie od Google, że Twoje sprawozdanie zostało do nas wysłane. Następnie po odebraniu Twojej przesyłki z wykonaną pamiątką dla Powstańców nasza zespół sprawdzi poprawność sprawozdania i prześle maila z informacją potwierdzającą przygotowanie dyplomu uczestnictwa.

! Dyplomy uczestnictwa w akcji przesyłane będą w wersji elektronicznej do samodzielnego wydruku na adres mailowy koordynatora pod koniec roku!

W razie jakichkolwiek wątpliwości, bądź problemów technicznych prosimy o kontakt z koordynatorem:
Katarzyna Kaźmierczak ☎: +48 531 236 309 ✉: katarzyna@bohateron.pl

Dziękujemy za zaangażowanie!


Email *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sensoria. Report Abuse