Lednica 2019
Zapisy na XXIII Spotkanie Młodych nad Jeziorem Lednickim 1 czerwca 2019.

Po wypełnieniu formularza należy przesłać opłatę na podane niżej konto w tytule wpłaty podając swoje imię i nazwisko.
Koszt wyjazdu to: 80 złotych.

Nr konta do wpłaty: 30 1050 1298 1000 0090 9752 0473

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz maila z potwierdzeniem.

Wyjazd planowany jest na godzinę 4.00 w dniu 1.06.2019 z parkingu przed kościołem pw. św. Franciszka w Zabrzu przy ulicy Wolności 446. Powrót około południa następnego dnia.

Dane
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
PESEL *
Your answer
Adres
Kod pocztowy *
Your answer
Miasto *
Your answer
Ulica nr domu *
Your answer
Kontakt
E-mail *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Telefon do rodziców/opiekunów (dotyczy osób niepełnoletnich)
Your answer
Parafia
Wezwanie *
Your answer
Miejscowość *
Your answer
Zgody
Wyrażam zgodę na udział mojego syna/córki w Spotkaniu Lednickim (dotyczy osób niepełnoletnich)
Akceptuję warunki wyjazdu *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wysłanie formularza wiąże się ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów wewnętrznych Kościoła Katolickiego w Polsce oraz do otrzymywania informacji związanych z wyjazdem na Spotkanie Młodych nad Jeziorem Lednickim. *
Informacje
1. Niedopuszczalne jest posiadanie i spożywanie podczas przejazdu, oraz w trakcie spotkania alkoholu, uczestnik, który się do tego nie zastosuje automatycznie zostaje skreślony z listy, w praktyce skutkuje to pozostawieniem takiej osoby w pierwszej miejscowości, z której może samodzielnie powrócić do domu; jeśli uczestnik wyjazdu będzie usiłował wnieść alkohol na teren Pól Lednickich automatycznie zostaje wykluczony z grupy od tego momentu działa na własną rękę, ponadto organizatorzy mają prawo odmówić takiej osobie wstępu na Pola Lednickie.
2. Należy zabrać ze sobą prowiant, napoje (najlepiej wodę niegazowaną), okrycie przeciwdeszczowe, odpowiednie obuwie, nakrycie głowy, spotkanie trwa przez całą noc, dlatego warto zabrać także cieplejszą odzież.
Koszty – 80 PLN
3. Zaznaczenie powyższej opcji oznacza, że uczestnik (lub jego opiekunowie) zapoznał/li się z powyższymi zasadami i w całości je akceptują
4. Zapisy do 26 maja 2019.

Pola Lednickie są całkiem spore i łatwo się zgubić, dlatego warto mieć ze sobą telefon komórkowy. W razie kłopotów dzwoń do ks. Łukasza 502 635 642.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service