Реєстрація на одноденний тренінг з Ненасильницької комунікації з Евою Рамбалою (9 листопада 2019 року)
Дорогі друзі!

Запрошуємо Вас на одноденний теоретичний тренінг з Ненасильницької комунікації (ННК)* з Евою Рамбалою**, який відбудеться 9 листопада 2019 року з 10:00 до 18:00.

Для участі у тренінгу заповніть, будь ласка, реєстраційну форму нижче.

Вартість участі у тренінгу з Ненасильницької комунікації становить 1500 грн.
Щоб зарезервувати за собою місце на тренінгу, необхідно здійснити попередню оплату в повному обсязі. Рахунок для здійснення оплати ми надішлемо Вам після реєстрації.

ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ:
Дата: 9 листопада 2019 року
Час: 10:00-18:00 (обідня перерва з 13:30 до 14:30)
Місце: Київ, місце проведення уточнюється

З детальною програмою тренінгу Ви можете ознайомитись за посиланням: http://nvc.empatia.pro/uk

Якщо у Вас виникли (або залишились) запитання, Ви можете зв'язатись з нами за телефоном 050 442 07 83 (Світлана) або електронною поштою info@empatia.pro

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!


* Ненасильницька комунікація (ННК) – метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття та потреби кожної людини та задовольнити їх. Метод заснований у 6о-х роках американським психологом д-ром Маршаллом Розенбергом і користується заслуженою увагою та популярністю в світі, оскільки прокладає шлях до зцілення та примирення: у близьких і родинних стосунках, відносинах на роботі, у системі охорони здоров’я та соціального забезпечення, у роботі поліції, взаємовідносинах працівників пенітенціарних установ, ув’язнених осіб та військовослужбовців, а також у роботі урядів, шкіл та організацій, які працюють із соціальними змінами.

Nonviolent Communication (abbreviated NVC, also called Compassionate Communication or Collaborative Communication). More about NVC: http://en.wikipedia.org/wiki/Nonviolent_Communication

** Ева Рамбала є офіційним тренером Міжнародного центру з Ненасильницької комунікації (CNVC), яка протягом 7 років тісно співпрацювала з Маршаллом Розенбергом, засновником методу та автором славнозвісної книги "Мова життя. Ненасильницька Комунікація". Ева має понад 20 років досвіду роботи тренером з ненасильницького спілкування та ефективних комунікацій, є досвідченим медіатором і фахівцем з примирення й відновлення порозуміння у більш ніж 30 країнах світу. Досвід Еви дуже різноманітний: вона працювала з компаніями, дитячими будинками, школами, в’язницями, лікарнями, духовними закладами тощо.
Ваше ім'я *
Your answer
По-батькові *
Your answer
Ваше прізвище *
Your answer
Ваш контактний номер телефону *
Your answer
Ваша електронна адреса *
Your answer
Звідки Ви? *
Вкажіть, будь ласка, місто / село, область
Your answer
Сфера Вашої професійної діяльності *
Сфера / компанія / посада
Your answer
Як Вас можна знайти в соціальних мережах (посилання у facebook, LinkedIn)?
Your answer
Звідки Ви дізнались про тренінг з Ненасильницької комунікації?
Чи хотіли б Ви отримувати на e-mail інформацію про наші освітні заходи (проекти, тренінги, інші освітні програми)? Якщо так, то яка тематика Вам цікава?
Під час заходу буде проходити фото та відео зйомка. Чи готові Ви залишити відео-відгук (розповісти про Ваші враження) щодо тренінгу після його проходження? *
Ваші запитання та побажання організаторам (за бажанням)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy