Vplyv lockdownu a dištančného vzdelávania na duševné zdravie detí a adolescentov
Informácie o dotazníku pre rodičov a informovaný súhlas
Aké sú ciele tohto prieskumu?
Vážení rodičia, prijmite prosím naše pozvanie zúčastniť sa prieskumu, ktorý pomôže porozumieť dopadu pandémie a dištančného vzdelávania na duševné zdravie detí na Slovensku.

Kto sa môže prieskumu zúčastniť?
Tento dotazník má tri verzie. Jedna je zameraná na Vás, rodičov. Ďalšie dve sú venované Vašim deťom na základe vekových kategórii = 8 až 12 rokov a 13 až 20 rokov.
Nakoľko deti vo veku 8 až 17 rokov sú neplnoleté, prosíme o potvrdenie Vášho súhlasu o účasti Vášho dieťaťa/detí v spodnej časti tejto stránky.
Ako dlho prieskum trvá?
Dotazník zaberie približne 10-15 minút. Prosím, pokúste sa odpovedať na všetky otázky. Prosím, snažte sa nevynechať žiadnu otázku ani sekciu a odpovedajte čo najúprimnejšie.
Ako budeme ja a moje osobné údaje chránení?
Žiadna Vami poskytnutá informácia nebude spojená s Vami ako s osobou. Ak máte k prieskumu akékoľvek otázky, kontaktujte nás na kdp.vyskum@gmail.com

Súhlasom s účasťou na tomto prieskume neporušujete žiadne zákonné práva. Všetky Vami poskytnuté informácie na tomto prieskume budú zhromažďované a ukladané v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (GDPR, 18/2018 Z.z. ). Súhlasom s účasťou na tomto prieskume dávate súhlas Klinike detskej psychiatrie Národného ústavu detských chorôb na spracovanie osobných údajov, ktoré nemožno spojiť s Vašou osobou, ktoré poskytujete pre účel súvisiaci s touto štúdiou, a ktoré nebudú použité na iné účely ani poskytnuté tretej strane. Celý prieskum a všetky otázky dotazníku boli odsúhlasené Etickou komisiou Národného ústavu detských chorôb.


Ak dotazník bude vyplňovať aj Vaše dieťa, ktoré nie je plnoleté, prosíme Vás ako zákonného zástupcu o súhlas s jeho/jej účasťou na tomto prieskume.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy